Важливо знати для одержувачів субсидій

Важливо знати для одержувачів субсидій

Важливо знати для одержувачів субсидій

Поділитися новиною

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. При цьому, оскільки плата за опалення проводиться лише в опалювальний період, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня) та на неопалювальний сезон (з 1 травня по 30 вересня).

Управлінням соціального захисту населення проведено автоматичний перерахунок розміру субсидії на опалювальний сезон.

Усі сім’ї, яким призначено субсидію, отримають повідомлення про розміри нарахованої субсидії на опалювальний сезон.

У повідомленні про надання субсидії, крім персональних даних, зазначається розрахунок розміру субсидії та обов’язкової плати, у межах соціальних норм, по всіх видах житлово-комунальних послуг, які отримує сім’я.

Так, наприклад:

Важливо знати для одержувачів субсидій

Указані у повідомленні дані несуть таку інформацію:

? – «Соціальна норма» – тобто, у даній графі зазначається інформація про соціальні нормативи, визначені законодавством, в межах яких надається субсидія. Зокрема, соціальна норма, визначена законодавством для послуги опалення: 13,65 кв. метра опалюваної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на сім’ю (48,87 кв. метра – на сім’ю з однієї особи, 62,52 кв. метра – на сім’ю з двох осіб і т.д.).

? – «Сума субсидії» – указано призначений розмір субсидії окремо по кожній послузі, тобто це сума коштів, яка перераховується управліннями праці та соціального захисту населення підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг.

? – «Обов’язкова плата» – сума коштів, яку повинна сплачувати сім’я за житлово-комунальні послуги в межах соціальних норм.

Тобто, за житлово-комунальні послуги необхідно сплачувати обов’язкову плату, зазначену в гр. ?.

Якщо сім’я використала (спожила) за оплачуваний період житлово-комунальні послуги понад встановлені норми, до обов’язкової плати зазначеної в гр. ? необхідно додатково сплатити вартість послуг, спожитих понад соціальну норму.

Зверніть увагу, якщо у вас послуги обраховуються лічильником, і загальна сума спожитих послуг менша, ніж обов’язкова частка, оплату необхідно проводити по фактичному обсягу спожитої послуги за відповідний період.

Крім того, зазначаємо, що сума субсидії, яку було переказано управлінням соціального захисту населення на  рахунки  організацій-надавачів житлово-комунальних послуг для оплати наданих послуг, у розмірі соціальних нормативів, і яка не використана сім’єю внаслідок економії споживання послуг, зараховується організаціями надавачами житлово-комунальних послуг як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу сім’ї, на наступні розрахункові періоди.

Додатково повідомляємо телефони організацій-надавачів житлово-комунальних послуг:

Гадяцьке ВУЖКГ – 3-34-60;

Гадяцька філія ПАТ «Полтаваобленерго» – 2-17-41;

КПТГ «Гадячтеплоенерго» – 2-37-22;

КП «Гадяч-житло» – 5-75-19;

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» – 2-25-02.

У разі виникнення будь-яких питань, що стосуються надання, призначення, перерахунку житлової субсидії, Ви можете звернутися до відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 36, чи зателефонувати на «гарячу лінію» за телефонами: 3-14-82 та 2-14-02.

В. Тарасенко, начальник управління

LIVE OFFLINE
track image
Loading...