Призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 році

Призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 році

Призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 році

Поділитися новиною

Призначення субсидій на тверде паливо та скраплений газ у 2014 роціУправління соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації здійснює призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива.

Порядок надання населенню субсидій готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива регулюється відповідно до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 зі змінами та доповненнями.

Субсидія для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло– або газопостачанням для опалення.

Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива надається власнику житлового приміщення (будинку) один раз на календарний рік готівкою та виплачується відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг надається з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Субсидія призначається, якщо розмір плати сім’ї за скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах встановлених норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства, перевищує 10 або 15 відсотків сукупного доходу сім’ї за попередній календарний рік.

10 відсотків для сімей, у складі яких:

 – зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни (пенсіонери, інваліди, діти);

 – є інваліди 1-2 групи; діти віком до 18 років та якщо середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні члена сім’ї не перевищує прожиткового мінімуму.

Для інших категорій сімей розмір обов’язкової плати становить 15 відсотків.

Норма забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій з розрахунку на домогосподарство – 2 тонни на рік; скрапленим газом, який використовується для приготування їжі: на 1-2 особи – 2 балони (42 кілограми) на рік; 3-4 особи – 3 балони (63 кілограми) на рік; 5 і більше осіб – 4 балони (84 кілограми) на рік.

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, які враховуються для призначення субсидії, у 2014 році складають:

– твердого палива – 1078,23 грн.

– скрапленого газу – 138,33 грн.

Для одержання субсидії при пред’явленні паспорта або іншого документу, що посвідчує особу, громадянин подає:

1. Заяву.

2. Декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

3. Довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім пенсіонерів).

Доходом сім’ї вважається нарахована заробітна плата; інші грошові виплати, які мають систематичний характер; стипендії; пенсії; допомога; матеріальне забезпечення на випадок безробіття; одержані аліменти; фактичний заробіток осіб, які працювали у фізичних осіб (при цьому натуральна частина заробітної плати цих осіб також включається до їх сукупного доходу); доходи від особистого селянського господарства, земельних ділянок, наданих для ведення городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки (паю), виділеної внаслідок розпаювання землі; допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; інші доходи, які підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства. Довідки про розмір отримуваних доходів подаються за попередній календарний рік. Якщо особа не працює, дані підтверджуються інформацією з трудової книжки. Пенсіонери довідки про розмір призначеної пенсії не подають.

Отже, громадян, які бажають оформити субсидію для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива, просимо звертатися до відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації, а жителям сіл – до уповноважених осіб сільських рад по призначенню субсидій.

Отримати більш детальну інформацію щодо порядку призначення субсидій можна в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації за телефоном 3-14-82 або за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 36. Прийом громадян здійснюється щоденно, у робочі дні – з 8.00 до 17.15, без перерви, у суботу – з 9.00 до 15.00.

І. Іляшенко, заступник начальника управління соціального захисту населення Гадяцької райдержадміністрації

LIVE OFFLINE
track image
Loading...