Пасажирські перевезення з України у Німеччину, Нідерланди та Бельгію від Світ Комфортних перевезень з VIP-комфортом

Поділитися новиною

Ціна, виправдана комфортом та сервісом! Саме таке гасло лежить в основі діяльності компанії https://www.svit-komfortnykh-perevezen.com/ яка здійснює пасажирські перевезення з України в Німеччину, Нідерланди та Бельгію, а також у зворотному напрямку.

Чим же ж відрізняється компанія-перевізник Світ Комфортних Перевезень від інших перевізників, які представлені на ринку пасажирських перевезень у Європу сьогодні? Щоб дізнатися відповідь на це питання, спочатку зануримося в історію створення самої компанії. А історія компанії бере початок ще з 2011 року. Саме в тому році було здійснено перші рейси у Польщу. Тоді мало хто приділяв уваги комфорту при поїздці з точки А в точку Б, навіть у поїздках у Європу. В автопарку компанії на той час було два мікроавтобуси, а виїзди здійснювалися декілька разів на місяць. Це пояснювалося і не великою популярністю на поїздки за кордон нашими співвітчизниками, і проблематичністю оформлення документів для виїзду за кордон. Однак уже влітку 2017 сферу пасажирських перевезень за кордон спіткав бум, спричинений підписанням безвізу між Україною та Європейським союзом. Не зважаючи на навантаження, керівництвом компанії було прийнято цей виклик. І перше рішення – це розширення компанії.

Однак, розширення компанії передбачало не лише збільшення кількості транспортних засобів у автопарку, а й створення чогось нового! Уже маючи досвід у пасажирських перевезеннях з України у Європу, зокрема і в Німеччину, Бельгію та Голландію, керівник компанії добре розуміла, що рівень перевезень потрібно виводити на новий рівень. Як каже директор Єрмоленко Л.О.: «Прийнявши рішення про розширення компанії, ми чітко розуміли, що мікроавтобуси, які були у нас на той час, не задовільнять потреб клієнта.

Адже в дорозі, тривалістю понад добу пасажиру, насамперед, потрібний комфорт. Тобто при поїздці з України в Німеччину, тривалість якої понад 24 години, пасажир хоче мати куди поставити ноги, їхати у теплі чи прохолоді в залежності від пори року, щось подивитися чи подрімати, а також мати можливість підзарядити свої гаджети та бути завжди на зв’язку зі своїми рідними». Саме це стало поштовхом до переобладнання салонів мікроавтобусів спеціально під потреби пасажира. І вже в 2019 році в рейс виїхав перший мікроавтобус підвищеного комфорту. З того часу компанія Світ Комфортних Перевезень асоціюється насамперед з перевезеннями у Європу мікроавтобусами VIP-рівня.

І так, повернемося до питання відмінності ТОВ Світ Комфортних Перевезень від інших перевізників.

По перше, це компанія, що зареєстрована в Україні та платить податки зі своєї діяльності.

По друге, в компанії є штат менеджерів, які виконують функції диспетчера, та штат водіїв. Ви не натрапите на диспетчера з інтернету, який організує Вам декілька пересадок чи піший перехід на кордоні. Світ Комфортних Перевезень везе своїх пасажирів з точки А в точку Б без будь-яких пересадок, піших переходів чи інших «сюрпризів у дорозі». А щодо водіїв – то це працівники, які працюють на маршруті тривалий термін, з досвідом перевезень у Європу не менше 3 років, добре знають свою роботу та піклуються про безпеку пасажирів в дорозі. 

По третє, всі автомобілі компанії – це восьмимісні автобуси Mercedes Sprinter не старше 2016 року, салони яких переобладнано спеціально для поїздок на великі відстані. Ви скажете, що переобладнання нічого такого не представляє, – ну переобладнали та й все! Але це зовсім не так, тому це питання ми дослідимо конкретніше.

Перше, на що звертаєш увагу в мікроавтобусі – це простір. Його тут достатньо для самих високих. Це зумовлено розстановкою крісел в салоні за схемою 2х2х3 або 1х2х2х2 на значній відстані одне від одного як з боку так і позаду. Така розстановка забезпечується на базі автомобілів Long та Extra Long. Крісла не штатні, а переобладнані з додаванням «наповнювачів» для більшої м’якості та в шкіряній оббивці. Всі крісла м’які та дуже зручні, з електрорегулюванням спинки, при опусканні якої забезпечується напівлежаче положення пасажира, та підлокітниками. В дорозі можна спокійно подрімати, і саме на це сидіння й розраховані. Комфорт+ передбачає ще підставку під ноги, що забезпечує додатковий комфорт для ніг. Також на кожного пасажира передбачені надійні ремені безпеки. Салони автомобілів додатково шумоізолюються, тому під час поїздки пасажиру не заважатиме шум від дороги!

Біля кожного пасажира також наявні USB-роз’єми для підзарядки гаджетів! Крім цього на кожне місце розраховане індивідуальне освітлення. А до кожного пасажирського місця підведено регульовану систему клімат-контролю. Мікроавтобуси дообладнано додатковим кондиціонером більшої потужності, тому бути в прохолоді у спекотну пору, навіть в черзі на кордоні, не є проблемою!

З розваг у дорозі – 42-дюймовий (і більше) телевізор з професійною акустичною системою, Wi-Fi. З корисного – холодильник, в якому Ваш перекус не зіпсується, а напої будуть прохолодними.

Багажне відділення розраховане виключно на вантаж пасажирів, які їдуть, і це – як додаткова гарантія того, що не будете їздити по всій Європі в пошуку отримувача передачі.

Окремо хотілося б звернути увагу на безпеку. Всі транспортні засоби перед виїздом в обов’язковому порядку проходять технічний огляд і навіть виявлені найменші технічні несправності усуваються до виїзду в рейс. З компанією Світ Комфортних Перевезень завдяки злагодженій роботі водіїв та менеджерів Ви всю дорогу будете в безпеці та комфорті.

На даний час автопарк компанії налічує 12 мікроавтобусів Mercedes Sprinter. Виїзди здійснюються 3-4 рази на тиждень в Європу та назад. Компанією здійснюються:

  • пасажирські перевезення Україна – Бельгія ;
  • пасажирські перевезення Україна – Німеччина ;
  • пасажирські перевезення Україна – Нідерланди .

Більше про компанію та автомобілі можна дізнатися на сайті ТОВ Світ Комфортних Перевезень – https://www.svit-komfortnykh-perevezen.com/about/

LIVE OFFLINE
track image
Loading...