Важливі фактори, що впливають на вибір зимової шапки

Поділитися новиною

Величезна кількість українців зі страхом очікують холодної пори року. Все це пов’язано зі страхом опинитися без опалення та замерзнути взимку. Саме тому варто використати усі можливі способи, щоб зберегти тіло та житло у теплі. Для обігріву будинків можна використовувати буржуйки або електричні опалювальні прилади. Щоб зігріти тіло використовують шапки, та інший теплий одяг.

Як обрати шапку для зими?

Аксесуари повинні були досить комфортними та зручними. Саме тому віддають перевагу виробами, які містять бавовняну підкладку. Досить часто для виготовлення основи використовують вовну альпаки, волокна якої досить щільно та чудово утримують тепло. Також віддають перевагу виробами з флісовою підкладкою. Перевага такого головного убору у тому, що його внутрішня сторона м’яка та комфортна під час щоденного використання.

Параметри вибору шапки для зими:

  • Вибір моделі залежить від віку та потреб користувача. Складніше за все обрати шапку для дитини. Головне завдання – це зберегти тепло та забезпечити комфорт навіть у дуже холодну та вітряну погоду.
  • Тому досить часто дітям купують шапки з зав’язками, які фіксуються в області шиї та підборіддя. Досить популярними серед дітей є шапки, які нагадують шоломи. Тобто вони мають щільну верхню частину, а також закриті в області шиї.
  • Дітям можна придбати шапку-вушанку, яка доповнена штучним хутром та фіксується в області голови. Саме такі шапки дозволяють велику кількість часу грати на вулиці навіть під час сильного морозу.

Особливості вибору зимових шапок для жінок

Значно ширшим є вибір шапок для жінок. Вони можуть віддавати перевагу комбінованим матеріалам, або виробам з натурального хутра. Все частіше більшість відомих виробників спортивного одягу, а також дизайнерів, відмовляються від використання натурального хутра, щоб не вбивати тварин. Саме тому досить часто використовують плетені шапки з натурального хутра кролика або лами. Шапки виготовляються з окремих волокон шерсті, для отримання яких не потрібно вбивати тварин. Окремі волокна та фрагменти вплітаються в одну-єдину нитку, з якої плетуть сучасні та стильні шапки. Такі моделі коштують значно дешевше, ніж вироби з натурального хутра.

Одним з важливих параметрів при виборі шапки є її розмір. Щоб правильно зняти заміри, потрібно розташувати сантиметрову стрічку в області, що знаходиться над бровами, а також розтягти її за вухами, до потилиці. Отримаєте довжину, яка буде відповідати розміру виробу. Найкращим варіантом є придбання шапки з можливістю регулювання. Віддають перевагу еластичним моделям або виробам з кашеміру, всередині яких є стрічка, що дозволяє відрегулювати обхват голови.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...