У Полтаві зафіксували перший випадок коронавірусу

1584617599 7123
Поділитися новиною

1584617599 7123Станом на ранок 29 березня на Полтавщині лабораторно підтверджені два випадки захворювання на COVID-19 – у Кременчуці і в Полтаві.

Станом на 8:00 29 березня у лікарнях Полтавщині перебувають дев’ять пацієнтів з підозрою на COVID-19, у двох з них, у Кременчуці і в Полтаві, діагноз вже підтверджений лабораторією. Про це повідомив начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов.

Хворі перебувають у задовільному стані. За словами Мохначова, одного з пацієнтів з підозрою на коронавірус виписали з лікарні – результат аналізу виявився негативний.

Нагадаємо, що напередодні у Кременчуці виявили перший на Полтавщині позитивний експрес-тест на коронавірус. Захворіла 75-річна жінка, у якої попередньо діагностували пневмонію. За кордон останнім часом не виїжджала. Станом на 8:00 28 березня на Полтавщині зареєстрували 10 випадків підозр на захворювання коронавірусом. Як повідомив начальник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов, за минулу добу додалося ще дві пацієнтки, у яких підозрюють COVID-19, в Кременчуці і в Полтаві.

“БМ”

 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...