Медзаклади Полтавщини на час карантину скасовують планові операції

1524755882 3760
Поділитися новиною

1524755882 3760Згідно з рекомендаціями НСЗУ, на Полтавщині медичні заклади переводяться на особливий режим роботи, який серед іншого передбачає скасування операцій та інших заходів планового характеру, пише kolo.news 

Таку рекомендацію Національної служби здоров’я України взяв до уваги штабу Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації медико-біологічної стану природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19.

– Члени штабу обговорили ситуацію щодо CОVID-19 в світі, Україні та на Полтавщині. Було розглянуто стан реалізації рекомендацій Національної служби здоров’я України для органів місцевого самоврядування у протидії епідемії CОVID-19.
Йшлося про готовність медичних закладів області, які працюватимуть з особами, інфікованими COVID-19, забезпечення виконання санітарних вимог для недопущення інфікування вірусом пацієнтів та медичного персоналу.

Розглянуто актуальні питання щодо проведення навчання для керівників медичних закладів, їх структурних підрозділів та персоналу щодо алгоритмів дій, передбачених чинними нормативними актами, у разі виявлення випадку інфікування COVID-19, а також розробки подальшого маршруту пацієнта, – йдеться в повідомленні пресцентру ДОЗ Полтавської ОДА.

Також згідно з рекомендаціями НСЗУ, на Полтавщині усі інші медичні заклади переводяться на особливий режим роботи, що включає:

– забезпечення засобами індивідуального захисту;

– скасування операцій та інших заходів планового характеру;

– обмеження доступу населення до медичного закладу окрім невідкладних випадків;

– зменшення присутності осіб, які знаходяться у групі ризику (особи старші 60 років, особи, які страждають захворюваннями дихальної системи та діабетом).

Члени штабу отримали завдання скласти план реагування системи охорони здоров`я області у випадку виявлення інфікованих по кожному медичному закладу у разі інфікування. Він включає: перепрофілювання закладів, створення окремого інфекційних стаціонару для надання допомоги при коронавірусній хворобі COVID-19, розгортання інфекційних ліжок та роботи медперсоналу.

“БМ”

LIVE OFFLINE
track image
Loading...