«АТБ» піднімає ціни на ряд продуктів, подекуди – у два рази

ATB
Поділитися новиною

ATBКомпанія «АТБ-Маркет» повідомила про суттєве збільшення цін на певні продукти. Зокрема, на так званий «борщовий набір». Про це повідомила пресслужба компанії.

– Компанія «АТБ-Маркет» вимушена підняти ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Така ситуація пов’язана зі стрімким зростанням відпускних цін від постачальників не тільки для торговельної мережі «АТБ», а й для усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі, – ідеться у повідомленні.

Картопля, капуста, цибуля, морква – подорожчали на 35-128%, цукор – 8%,
макаронні вироби – 9,5%,
пшенична крупа – 11%,
гречка – 51%,
борошно – 5%,
яйця – 6%.

– Підняття вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат на виробництво продукції, пов’язаним із карантинними заходами і суворими обмеженнями, а також зі зміною цін на всі імпортні складові собівартості товару (пов’язане з девальвацією гривні). Дотримуючись принципів соціально відповідального бізнесу, Корпорація «АТБ» в умовах загальнонаціонального карантину працює винятково за мінімальною націнкою, заробляючи не на вартості товару, а на обсязі його реалізації. Для підтримки стабільної роботи 1095 магазинів торговельної мережі «АТБ» й формуванню товарних запасів компанія вимушена сьогодні виставляти на прилавки товари фактично за цінами постачальників. Зараз корпорація «АТБ» докладає всіх зусиль, аби мінімізувати підвищення цін постачальниками, а також зберігає мінімальний для українського ритейлу рівень націнки, на які відпускаються товари – не більше 10-15% від закупівельної вартості, – пояснюють у компанії.

До теми: Не більше 5 штук в одні руки: В АТБ почали обмежувати продаж продуктів. ФОТОФАКТ

Читайте також:  Полтавська станція переливання крові потребує донорів: як здати в умовах карантину

23 березня 2020

LIVE OFFLINE
track image
Loading...