Українці отримають додаткові субсидії на час карантину

a0d5ed5d4dd416712f4d7af47d7c055e
Поділитися новиною

a0d5ed5d4dd416712f4d7af47d7c055eМіністр соціальної політики Марина Лазебна на брифінгу розповіла про заходи уряду щодо посилення соцзахисту українців під час карантину. За її словами, Кабмін гарантує безперебійну роботу програми житлових субсидій.

“Ми зараз посилюємо цей напрям роботи в умовах карантину. На найближчому засіданні уряду ми будемо пропонувати до ухвалення рішення, яким хочемо встановити додатково компенсацію витрат для 3 мільйонів домогосподарств, які сьогодні отримують субсидію на оплату окремих комунальних послуг в період карантину”, – заявила міністр.

Це зроблять шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом для приготування їжі, підігріву води, користування холодною та гарячою водою. В середньому кожна українська  родина отримає по 300 грн компенсації.

Лазебна додала, що з квітня виплатять одноразову допомогу по тисячі гривень пенсіонерам, у яких пенсія не досягає 5 тисяч гривень.

“Таких пенсіонерів у нас понад 10 мільйонів. Таку ж виплату отримають понад 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги. Це люди, у яких є інвалідність з дитинства, діти з інвалідністю та одержувачі соціальних пенсій”, – підсумувала очільниця Мінсоцполітики.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...