Чий автомобіль наступний

стовп
Поділитися новиною

стовпМинулого тижня у Кременчуці на легковик впала електроопора. На щастя, ніхто не постраждав. Автомобіль рухався вулицею, зупинився, щоб пропустити пішохода, і саме у цей момент на його автомобіль впав бетонний стовп. Велопатруль, який оперативно прибув на місце події, обмежив доступ автопригоди задля безпеки громадян, забезпечив регулювання дорожнього руху, склав схему та акт обстеження ділянки вулично-шляхової мережі.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху склали адміністративні матеріали за

ст. 140 ч.3 КУпАП (не огородження місця проведення робіт та не приведення проїзної частини у відповідний стан після закінчення проведення робіт), а також за ст. 140 ч.4 КУпАП (порушення вимог норм і стандартів посадовими особами, що послужило супутньою причиною скоєнню ДТП).

На подібне можна очікувати і в Гадяцькому районі. Адже чи не у кожному населеному пункті є такі опори, які вже давно потребують заміни. От, наприклад, у Вельбівці кілька років поспіль стоїть похилений стовп. Впасти йому не дає лише дерев’яний паркан, який його надійно підтримує. Та не факт, що така підтримка буде довгою і одного дня бетонна опора не впаде на авто, яке проїжджатиме повз, чи пішохода. Закликаємо органи місцевого самоврядування звернути увагу на цю проблему.

«БМ»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...