Попередні результати виборів до ОТГ Полтавщини

new 38665
Поділитися новиною

29 жовтня відбулися вибори до 12 новостворених ОТГ Полтавщини. ВО «Батьківщина» повідомила про перемогу своїх кандидатів на посаду голів чотирьох ОТГ. Так, у Драбинівській ОТГ (Новосанжарський район) попередньо лідирує кандидат Зоя Короленко, а на виборах до ради цієї ОТГ перемогу здобувають 22 депутати від «Батьківщини» з 22 можливих.

На виборах голови Руденківської ОТГ (Новосанжарський район), за попередніми підрахунками, перемагає «батьківщинівець» Сергій Головко.

За підтримки партії на Полтавщині Микола Скрильник перемагає на виборах голови Бутенківської ОТГ(Кобеляцький район).

На виборах голови Михайлівської сільської об’єднаної громади (Машівський район) попередньо перемагає представник «Батьківщини» Микола Коляндра.

На виборах голови Сенчанської сільської об’єднаної громади (Лохвицький район), за попередніми даними, лідирує «батьківщинівець» Віктор Лисий.

В обласній організації «СДП» повідомили, що Віктор Лисий виграв 12 голосів у їхнього кандидата — Сергія Сьомака. Водночас, СДП виборола перше партійне місце на виборах в Лохвицьку міську ОТГ — 19,73% (за протоколами з дільниць) та матиме свого голову — діючого керівника міста Віктора Радька, який отримав майже 80% підтримки.

У Ланнівській ОТГ (Карлівський район) із результатом 79,5% перемогу здобув кандидат від БПП Костянтин Удовиченко, тоді як найближчий його опонент — самовисуванець Костянтин Ткаченко — набрав лише 14,5%. Депутатами Ланнівської ОТГ стали 7 представників партії «БПП «Солідарність»: Юлія Корнієнко, Олена Олексюк, Марина Радченко, Наталія Латишева, Леонід Шумов, Наталія Ковальова та Іван Миколайчик. Про це повідомили у прес-службі партії.

На виборах до Гребінківської міської ОТГ перемогу здобув представник «РПЛ» Віталій Колісніченко — із результатом 81%. Відмітимо, що місцеві мешканці переобрали Віталія Колісніченка. Про це на своїй сторінці у Facebook написав лідер партії Олег Ляшко. Він відмітив що, у Гребінківській ОТГ у депутатському корпусі із 26 — 16 радикалів (48%).

Відомі інші результати по Новосанжарському району. На виборах голови Малоперещепинської сільської ОТГ переміг самовисуванець Анатолій Троян — 33,4%. На цей час він є Старосанжарським селищним головою.

Нехворощанську сільську ОТГ очолить представник «БПП «Солідарність» Юрій Мовчан — 53,7%, він є Шедіївським сільським головою.

Самовисуванка Інна Коба очолить Новосанжарську селищну ОТГ, із результатом 44,4%. Вона є діючою сільським головою Нових Санжар.

Серед 26 депутатів Новосанжарської ОТГ — 12 від «Батьківщини», 12 — самовисуванців, 2 — від «Свободи» по одному від «БПП» та «УКРОПу».

Новогалещинську ОТГ (Козельщинський район) очолить представник Аграрної партії Світлана Самсонова, діюча голова Новогалещинської селищної ради.

Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...