Міняю «дев’ятку» на «Тойоту Кемрі»

DSC 9865 копия
Поділитися новиною

DSC 9865 копия39 питань було винесено на порядок денний дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбулась 13 вересня. До вашої уваги найбільш обговорювані.

Зміни до бюджету міста на 2016 рік

Перевиконання бюджету за останній місяць складає 6 млн 550 тис. грн.

Дохідна частина збільшується на 3 млн 153 тис. грн.

Видаткова частина збільшується відповідно до дохідної і спрямовується:

250 тис. грн – на утримання міської ради;

100 тис. грн – на ремонт внутрішньобудинкових доріг; 

100 тис. грн – на гідродинамічне очищення ливневої каналізації;

200 тис. грн – на поточний ремонт тротуарів;

500 тис. грн – на реконструкцію парку (тротуарні доріжки, освітлення, підведення комунікацій. До речі, роботи обіцяють розпочати вже 20 вересня);

150 тис. грн додається на розроблення містобудівної документації генплану міста;

1 млн 824 тис. грн – на  ремонт доріг;

7500 грн – асигнування на придбання шкільної форми для пільгової категорії населення;

30 тис. грн виділяють із спецфонду на фінансування програми «Гідне оснащення рятувальників – надійна безпека мешканців Гадяча».

Працюємо на імідж?

DSC 9868 копияНа легковий автомобіль мера та заступників, який сподіваються придбати у найближчі терміни, запропонували додати ще 250 тис. грн, а на авто для керівників органів місцевого самоврядування – 200 тис. грн. Такі зміни пояснили підвищенням цін на ринку.

Як виявилось, міський голова дуже хоче придбати «Тойоту Кемрі», яка коштує аж 717 тисяч гривень!  І вважає, саме таке авто підвищить його імідж та імідж нашого міста. Із його слів, він «часто їздить у інші міста задля вирішення питань Гадяча. І чим швидше він буде пересуватись, тим швидше будуть вирішуватись проблемні питання». Але якщо керуватись таким принципом, то краще вже купувати гелікоптер!

На наше здивування, частина депутатського корпусу підтримала вибір мера, мовляв, таким чином будемо таки покращувати імідж міста.

Та, мабуть, більш правильно було б не поспішати із подібним рішенням. Сьогодні у місті обласного значення існує безліч актуальніших проблем, на які б пригодились ті 700 тисяч. Та й імідж міста визначається зовсім не статусом автомобіля мера. От було б у нас все-все ідеально, тоді б і авто купували. А зараз поки зарано. Та й режим жорсткої економії ніхто не відміняв…

Проте більшість вирішує все – питання прийняте. А ми, у свою чергу, поцікавимось у гадячан, чи правильно вчинили їхні обранці.  

Нічого не зробив!

У ФОП Оробея закінчилось право користування земельними ділянками під торгівельними кіосками по вул. Тельмана, Полтавська, Драгоманова і Героїв Майдану. Це питання вже кілька разів обговорювали на засіданнях. Продовжити терміни користування підприємцю обіцяли за умови облагородження хлібних кіосків. Зі слів комісії, яка розглядала це питання, підприємець нічого не зробив. Тому у праві користування йому відмовлено. Тепер до 1 жовтня він повинен звільнити ділянки від кіосків.

До речі, підприємець просив у депутатського корпусу дозвіл на виготовлення документації на встановлення зупинки із торгівельним павільйоном. Але комісія вирішила відкласти це рішення до наступної сесії, мотивуючи відсутністю генерального плану міста.

У різному

Укотре обговорювали питання освітлення. Ніби й кошти виділяються, і ліхтарі вже висять, а все одно темно у  всіх кутках міста. Як виявилось, затримка у НВО «Промприлад».

Міський голова пообіцяв винести це питання на найближчу сесію. 

Оксана Кириченко

Фото використане як ілюстрація

До речі, Персоналу МКП «Комунсервіс» не достатньо для виконання усіх робіт по благоустрою міста. У планах збільшити штатний розклад підприємства. Можливо, будуть створені окремі бригади, які слідкуватимуть за порядком у різних районах міста.

1 коментар до “Міняю «дев’ятку» на «Тойоту Кемрі»

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...