Сергій Мамоян вимагає скликати облраду, щоб заборонити підвищення тарифів на Полтавщині

Поділитися новиною

Полтавська облрада має прийняти мораторій на підвищення тарифів. Відповідний проект рішення вже зареєстрував депутат обради Сергій Мамоян. Кандидат у народні депутати від Партії простих людей вимагає скликання позачергової сесії, щоб ухвалити рішення про скасування здирницьких цін на комуналку.

 

Сергій Мамоян пропонує заборонити введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Полтавській області.  Мораторій встановлюєтьсядо 1 жовтня 2016 року на нові ціни на електричну енергію, газ, тепло, водопостачання й водовідведення та гарячу воду. Також депутат вимагає заборонити нарахування по розрахунках з  1 липня  та стягнення з полтавців пені за несвоєчасну сплату за комуналку. 

«Прості люди не потягнуть нових тарифів. Цими драконівськими цінами при мізерних статках середнього українця держава ставить людей за межу виживання. Ми готові боротися будь-якими способами. Я зареєстрував постанову про мораторій на здирницькі ціни в облраді. Ми не дозволимо знущатись над полтавцями. І не допустимо, щоб їх карали пенею за те, що вони не можуть платити космічні суми. Я сподіваюсь, що колеги-депутати зберуться і одностайно віддадуть свої голоси за мораторій», – заявив Сергій Мамоян.

Мораторій на підвищення тарифів – одна з вимог Всеукраїнського маршу профспілок, в який у столиці підтримав Сергій Мамоян разом із представником профспілок у Парламенті Сергієм Капліним. 

«50 тисяч людей праці в Києві, сотні людей у Полтаві на протестній акції Партії простих людей і мешканці інших міст поставили цю умову Урядові й Верховній Раді. Поки там думають –  ми маємо діяти. Депутати на місцях мають стати каталізаторами антитарифного руху. Це наше завдання захистити українців від тарифного свавілля. Зараз ми маємо заморозити зростання, щоб далі добиватися справедливої ціни на газ у 2 гривні за нашим із Сергієм Капліним законом», – додав Сергій Мамоян.

Кандидат у народні обранці також зазначив, що Партія простих людей реєструватиме аналогічні рішення в кожній райраді Полтавської області. 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...