Дотримання вимог пожежної безпеки під час святкування Великодня

Дотримання вимог пожежної безпеки під час святкування Великодня

Дотримання вимог пожежної безпеки під час святкування Великодня

Поділитися новиною

Дотримання вимог пожежної безпеки під час святкування ВеликодняЩоб свято пройшло безпечно, працівниками Гадяцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області розроблені відповідні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки культових споруд, які будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів. На період святкування 6-а державна пожежно-рятувальна частина м. Гадяч працюватиме в посиленому режимі.

Із метою попередження пожеж та трагічних випадків звертаємося до жителів та гостей Гадяцького району. Шановні громадяни! Щоб свята пройшли без пригод, проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок . Тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишайте без нагляду церковні атрибути (лампадки та запалені свічки) після служби, які забираються додому. Це є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

Шановні настоятелі церков та храмів!

Утримуйте у належному протипожежному стані приміщення та будівлі, забезпечуйте виконання елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій під час проведення служб у Великодні свята. Звертаємо вашу увагу на забезпеченість первинними засобами пожежогасіння у місцях проведення масових заходів (вогнегасниками, відрами з водою та піском), проведення додаткових інструктажів із питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, системам опалення, а також місцям встановлення свічок. Звертаємо вашу увагу на стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів із приміщень та будівель: під час проведення заходів у приміщеннях не допускати їх захаращення та утримувати вільними і відчиненими. Не залишайте без нагляду у приміщеннях запалені свічки, не намагайтесь уникати перевантаження електричних мереж, не застосовуйте тимчасові дільниці електромережі, не прокладайте електромережі поверхнею горючих основ.

Будьте обережними з відкритим вогнем. Розташуйте свічки подалі від занавісок, гардин та інших горючих предметів. Під час церковних служб та проповідей у період святкування Великодня звертайте увагу населення на дотримання правил безпеки життєдіяльності.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!

В. Губський, начальник Гадяцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...