Про надання пільг з 1 липня 2015 року

Про надання пільг з 1 липня 2015 року

Про надання пільг з 1 липня 2015 року

Поділитися новиною

Про надання пільг з 1 липня 2015 рокуІз метою реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року №389, якою затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян, з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, територіальними управліннями праці та соціального захисту населення проводиться відповідна робота щодо визначення права окремих категорій пільговиків на отримання пільг з урахуванням доходів сім’ї.

По сім’ях, в яких пільговики та члени їх сімей, які користуються пільгами, є непрацюючими пенсіонерами, управлінням соціального захисту населення проводиться автоматизований розрахунок доходів сім’ї та  визначається право на отримання пільг. Тому  зазначеним сім’ям пільговиків звертатися до управління соціального захисту населення  не потрібно.

Інші сім’ї пільговиків, тобто ті, в яких пільговик або члени його сім’ї, які користуються пільгами, відносяться до працюючих осіб або працездатних непрацюючих осіб, запрошуються до управління соціального захисту населення з метою заповнення Декларації про доходи сім’ї пільговика. До Декларації додаються довідки про доходи пільговика та членів його сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення. 

Згідно змін, внесених до Порядку постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року №446, термін звернення за визначенням права на отримання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї з 1.07.2015 збільшено, а саме, для визначення права на отримання пільг із 1.07.2015 пільговик має право звернутися до управління соціального захисту населення протягом липня-вересня 2015 року.

Звертаємо увагу пільговиків, що плата за житлово-комунальні послуги за червень 2015 року, яка проводиться у липні 2015 року, сплачується з урахуванням пільги.

Право на пільги з 1.07.2015 для пільгової категорії громадян визначить управління соціального захисту населення протягом липня 2015 року.

У період з 5 по 15 серпня 2015 року пільговикам будуть направлені повідомлення про те, що вони не мають право на отримання пільг та можуть звернутися за житловою субсидією.

При цьому кожна сім’я, яка не матиме права на отримання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, з 1.07.2015 року буде взята на контроль та перевірено її право на отримання житлової субсидії.

І.І. Іляшенко, заступник начальника управління 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...