Земельні питання

Поділитися новиною

Про скасування рішення 17 сесії 6 скликання міської ради від 12.04.2012 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,0024 га, у приватну власність гр. Верещаці Сергію Анатолійовичу, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за № 142, яка розташована по вулиці Тельмана,18-б, у місті Гадяч».

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 0,0219 га, Гадяцькій міській раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (нежитлова будівля – громадська вбиральня), за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,0031 га, гр. Вередіній Тетяні Михайлівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 29, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня, 44-а.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,0024 га, гр. Діброві Олександру Анатолійовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця О. Кобилянської, 51-д.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,0024 га, гр. Титаренко Оксані Петрівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 182, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана, 18-б.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,0276 га, гр. Нестеренко Світлані Вікторівні для ведення індивідуального садівництва, за адресою: місто Гадяч, провулок Шкільний, 1-б, землі сільськогосподарського призначення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,1000 га, гр. Хоменко Надії Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 78-п, землі житлової та громадської забудови.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,0882 га, гр. Швацькому Івану Антоновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка, 38, землі житлової та громадської забудови.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, площею 0,1000 га, гр. Марченку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового судинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка, 34, землі житлової та громадської забудови

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, площею 0,0060 га, гр. Мовчан Оксані Василівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська, 58, для будівництва та обслуговування відокремленого входу та східців до квартири № 31, землі іншої житлової (Код КВЦПЗ 02.07).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, площею 0,0101 га, гр. Коваленко Інні Анатоліївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Леніна, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Код КВЦПЗ 03.07), обслуговувань торгівельного кіоску «Топольок», землі громадської забудови.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки, загальною площею 0,0721 га, на два землеволодіння: гр. Скоробагацькій Катерині Григорівні, площею 0,0360 г, по провулку 2-й Червоний, 8, кв. 1, та Скоробагацькій Анні Сергіївні, площею 0,0361 га по провулку 2-й Червоний, 8, кв. 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, площею 0,0565 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Клочан Аллі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Владка, 11.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, площею 0,0611 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Канчій Наталії Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Енгельса, 24.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, площею 0,0575 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Василенко Людмилі Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського, 11.

Про поновлення договору оренди землі, площею 0,0040 га, терміном на п’ять років, реєстраційний № 040955200017 від 13.10.2009 року, ФОП Ороб’ю Василю Івановичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня, 69, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Туру Андрію Леонідовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Корзуна, 3.

Про надання дозволу гр. Крупській Олені Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Коцюбинського, 41, землі житлової та громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Шимці Лідії Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, провулок Панфілова, 12, для будівництва та обслуговування прибудови до квартири № 1, землі житлової та громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Хименку Івану Петровичу, Хименко Наталії Василівні, Хименку Віталію Івановичу, Храпаль Валентині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова, 11, для будівництва та обслуговування прибудови до квартири № 4, землі житлової та громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Кравець Юлії Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня, 88-б, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування торгівельного павільйону), землі громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Подоплєлову Володимиру Віталійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня, 132-б, для влаштування автобусної зупинки з торгівельним павільйоном, орієнтовним розміром 3,00 х 4,00 метра, землі ринкової інфраструктури громадської забудови.

Про надання дозволу ДП «Гадяцьке лісове господарство» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), орієнтовною загальною площею 0,6763 га, для іншого лісогосподарського призначення (Код КВЦПЗ 09.02), за адресою: місто Гадяч, вулиці 50 років Жовтня, 84 та Леніна, 51, землі лісогосподарського призначення.

Про надання дозволу ТОВ «МВ Групп» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі їх в користування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (Код КВЦПЗ 03.10), за адресою: місто Гадяч, вулиці Леніна, 57 та Енгельса, 26, землі громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Деркачу Віктору Ярославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Островського, 43, землі житлової та громадської забудови.

Про надання дозволу гр. Фролову Сергію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла, 10-а, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (розміщення тимчасової споруди для зберігання спортивних плавзасобів та інвентаря), землі громадської забудови.

За матеріалами сесії

LIVE OFFLINE
track image
Loading...