«Ворскла» перемогла «Металіст 1925» в рамках U-19

Поділитися новиною

Полтавські юнаки перемогли «Металіст 1925». Це перша перемога молодіжної збірної у 2023 році.

У Полтаві пройшов матч у рамках української юнацької першості з футболу. В ньому прийняли участь команди U-19 – полтавська «Ворскла» та харківський «Металіст 1925». Юнаки під командуванням Василя Баранова зуміли зробити 3 голи, що принесло їм впевнену перемогу. На відміну матчу Ворскла – Металіст 1925 в рамках УПЛ, який відбувся 18 березня з рахунком 0 – 0. Фанатам футболу пропонується дивитись прогнози на матчі УПЛ на сайті Betauth.

Загальний рахунок матча складає 3:1 на користь полтавської «Ворскли». Головний тренер – Василь Баранов. Під його керівництвом грали Ященко, Мельник, Швець, Баранов, Крупський, Оденцов, Тузенко, Черниш, Сердюк, Нестеренко, Прус. Від «Металіста 1925» за першість боролися Плічко, Оробець, Іванніков, Козловський, Хохлов, Кондратюк, Демиденко, Потапенко, Топоров, Нижник, Валієв під керівництвом головного тренера Романа Мельника. Голи від «Ворскли» забили Сердюк на 19 хвилині, Мельник – на 35, Черниш – на 67. А від «Металіста 1925» відмітився Плічко на 55 хвилині. У наступному турі «Ворскла» зіграє проти «Олександрії».

Автор: Кирило Самохін