ТАЛАНОВИТІ ДІТИ – ГОРДІСТЬ ГАДЯЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

1 e1553008826265
Поділитися новиною

1 e1553008826265Відмінними творчими здобутками зустрічають ювілейний шістдесятий навчальний рік найкращі учні Гадяцької дитячої музичної школи. За період першого семестру навчання 56 дітей прийняли участь та стали переможцями різноманітних конкурсів та фестивалів:

Обласного рівня – дистанційний конкурс виконавської майстерності гри на музичних інструментах «Веселкові акорди», переможцями та дипломантами стали – Микола Загорулько, Станіслава Панова, Іван Грушко, Назар Литвиновський, тріо гітаристів у складі: Артема Даніленка, Юрія Саплюкова, Івана Тіщенка, Анни Куварзіної, Агати Близнюк ансамбль бандуристів.

Дистанційний конкурс «Душі пісенної криниця» – Яна Лиходід. Обласний телешоу-конкурс «Естрадна веселка» імені Володимира Прокопенка – Яна Лиходід, Станіслава Панова, Євгенія Пилипенко.

 

Переможцями регіональних конкурсів стали:

III-го Відкритого регіонального конкурсу «Олімп талантів» – Ольга Куришко, Єлизавета Палаженко;

XI-го Відкритого регіонального конкурсу «Зірковий дощ» у Тростянці, Сумської області – Вероніка Корнієць, Єва Уманцева, Вікторія Гнипа, камерний ансамбль у складі Вероніки Корнієць та Анастасії Корнієць, ансамбль скрипалів;

У регіональному дистанційному конкурсі образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» – Вікторія Горобець.

Переможцями всеукраїнських конкурсів стали:

Відкритого фестиваль-конкурсу «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах – Куварзіна Анна, Грушко Іван, Близнюк Агата, ансамбль бандуристів;

Всеукраїнського фестивалю «Мелодії добра», місто Полтава – Грушко Іван;

ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу бандурного мистецтва «Кобзарському роду – нема переводу», місто Кам’янець – Подільський – Близнюк Агата;

Всеукраїнського конкурсу «Український Ренесанс», місто Київ – Близнюк Агата,  Куварзіна Анна, ансамбль бандуристів.

Переможцями Міжнародних конкурсів стали:  

У міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв  «Talent Fest» – Близнюк Агата;

ІІІ-му міжнародному фестиваль-конкурсі мистецтв «Соловйов АРТ», місто Київ – Грушко Іван;

Дистанційному міжнародному Багатожанровому фестиваль-конкурсі «Самоцвіти – країна безмежних можливостей» – хореографічний ансамбль  «АЗАРТ» (старша вікова група); в IV-му Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Viva EUROPA» – Уманцев Артем, фортепіанний дует у складі Мінченкової  Марії та Долгополової Олександри;

у Дистанційному Міжнародному конкурсі образотворчого мистецтва та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – самоцвіти» – Горобець Вікторія, Максименко Ізабелла.

Дякую високопрофесійній команді викладачів школи:

Омельченко О.В., Каплій І.І., Микитенко Я.А., Дерев’янко Т.М., Сидоренко А.М., Гриб В.М., Джанкардашлійскі Л.В., Кокошвілі З.С., Даниленко І.О., Гребцовій І.В., Тоцькій С.М., Суворовій В.М., Авдєєвій А.І. за чудову професійну роботу по підготовці переможців конкурсів, яскраве представлення юних талантів Гадяцького краю на теренах нашої держави та за її межами !

СПІВУНИ

ХУДОЖ

Г. Сидоренко, директор школи.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...