“ДЖЕРЕЛА НАДІЇ” – ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ

IMG 0684 1024x768
Поділитися новиною

IMG 0684 1024x7689 листопада 2020 року на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбувся ІV Відкритий дистанційний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів, в якому взяли участь понад 650 юних митців Полтавщини, Сумщини. В ході конкурсу учасники продемонстрували високу виконавську майстерність конкурсної програми, сценічну культуру, артистизм, багатство хореографічної лексики, особливості національного характеру та манери танцювальних номерів. Про це повідомили на сайті Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Головою журі конкурсу був М. Гузій – викладач – методист, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, заслужений працівник культури України, член Національної спілки хореографів України.

Члени журі: Г. Островний – викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв  ім. І.П. Котляревського, керівник народного ансамблю народного танцю “Джерело”, заслужений працівник культури України.

Є. Ляшенко – викладач вищої категорії Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, член Національної спілки хореографів України.

Дипломами за перемогу нагороджені колективи за такими творчими спрямуваннями:

І вікова категорія

Гран-прі – Зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» м. Горішні Плавні Полтавської області, керівники: Іванова Лариса Миколаївна, Корнієнко Лідія Миколаївна, Бондар Катерина Олександрівна

Дипломом  І ступеня – Аматорський ансамбль танцю «Веселка» Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1                                 ім. І.П. Котляревського, Полтавської міської ради, Полтавської області», керівник – Сліпченко Руслан Олександрович

Дипломом І ступеня – колектив сучасно-спортивного танцю «Гармонія-Glori`s» центру дозвілля «Гармонія» м. Лубни, керівник – Супрун Тетяна Михайлівна, тренери: Романова Юлія Олександрівна, Клименко Ярослава Вадимівна

Дипломом  ІІ ступеня – Зразковий ансамбль народного танцю «Відродження» Машівського районного  Будинку культури, керівник – Заслужений працівник культури України Томшинська Лариса Валентинівна

Дипломом ІІ ступеня – хореографічний колектив сучасного танцю                     «Brilliant» ПСМНЗ ЛМШ м. Лубни, керівник – Романцова Оксана Володимирівна

Дипломом ІІІ ступеня – Зразковий хореографічний колектив «Юнона» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв»                          ім. Р. Кириченко, керівник – Сітежник Алла Леонідівна

Дипломом ІІІ ступеня – Зразковий хореографічний колектив «Бонжур» Градизької ДМШ ім. О.І. Білаша, керівники: Ковтун Тетяна Леонідівна, Бардалим Оксана Анатоліївна

ІІ вікова категорія

Гран-прі – Народний аматорський  театр  танцю «Гармонія» Решетилівського  районного Будинку  культури, керівник – Калашнікова Анна Анатоліївна

Дипломом  І ступеня –  Народний ансамбль танцю «Світанок» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, художній керівник –Гнєдова Ольга Олегівна

Дипломом І ступеня – Зразковий аматорський  хореографічний колектив «ХАМЕЛЕОН» селищного Будинку культури смт. Ромодан, керівник – Опришко Ольга Володимирівна

Дипломом ІІ ступеня – Зразковий хореографічний колектив «Зорецвіт» Сенчанської ДМШ, керівник – Сердюк Каріна Володимирівна

Дипломом ІІ ступеня – Зразковий аматорський  хореографічний колектив «Флеш» Пирятинського культурно-громадського центру, керівник – Сегеда Оксана Миколаївна

Дипломом ІІІ ступеня – Зразковий аматорський  ансамбль танцю «ЛАСТІВКА» Березоволуцького СБК Петрівсько-Роменської сільської ради, керівник – Титаренко Марія Володимирівна.

Дипломом ІІІ ступеня – Народний  аматорський  ансамбль танцю «ВЕСЕЛКА» Заводського міського Будинку культури №1

Мала форма

Дипломом  І ступеня – Мирослав Касьян, Анастасія Уперечкіна солісти ЗКСБТ «Стиль» міського Будинку культури м. Лубни, керівник – Касьян Леся Василівна

Дипломом ІІ ступеня – Єлизавета Ковтун солістка Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «КАБЛУЧОК» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рак Анна Ігорівна

Дипломом  ІІІ ступеня – Вікторія Піщаленко солістка Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «КАБЛУЧОК» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рак Анна Ігорівна

Грамотами ІV Відкритого дистанційного конкурсу народно-сценічного танцю «Джерела надії» нагороджені хореографічні колективи:

І вікова категорія

  1. Хореографічний колектив «Самоцвіт» ПСМНЗ ЛМШ м. Лубни, керівник – Зосенко Леся Юріївна.

ІІ вікова категорія

  1. Танцювальний колектив «Miks dance» Комунального закладу «Центру культури, туризму, дозвілля та спорту» Петрово-Роменської сільської ради, керівник – Глухотав Наталія Анатоліївна
  2. Зразковий колектив народного танцю «Весна» КЗ «Центру культури і дозвілля» Чорнухинської селищної ради, керівник – Хижняк Лідія Володимирівна
  3. Хореографічний колектив «БЕМС» Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, (Сергіївська ОТГ), керівник – Мигаль Олена Петрівна

Мала форма

  1. Вікторію Коновал солістку Зразкового аматорського ансамблю танцю «ЛАСТІВКА» Березоволуцького СБК Петрівсько-Роменської сільської ради, керівник – Титаренко Марія Володимирівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...