Вільний ринок газу – не значить «дикий»!

макет наф 1
Поділитися новиною

макет наф 1«Нафтогаз» намагається переманити клієнтів, надсилаючи заяви-приєднання, що ніби-то зобов’язують змінити постачальника.

Ринок газу відкрили, але в нашій країні, на жаль, слово «вільний» аналогічне слову «дикий». Бо з’явилися ті, хто не мають інфраструктури в регіоні, зате обіцяють золоті гори. Але, якщо перевірити їх баланс – є збитковими й майже банкрутами.

ТОВ «Кременчукгаз-постачання», як офіційний місцевий постачальник, вважає за обов’язок убезпечити споживачів, на кшталт того, як це робить банк, коли його клієнтам дзвонять з камери, з метою фішинга.

У зв’язку із отриманням споживачами платіжних квитанцій із бланками заяв-приєднань від ТОВ ГК «Нафтогаз України», ТОВ «Кременчукгаз -постачання», як підприємство, що на даний час є вашим постачальником природного газу, наголошує, що заява-приєднання «Нафтогазу» не зобов’язує вас підписувати та надсилати таку заяву.

кременчукгаз

Замість того, щоб надіслати просто рахунок, «Нафтогаз» прикріпив до нього свою рекламу. СПОЖИВАЧІ НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАПОВНЮВАТИ ЧИ НАДСИЛАТИ ЦЕЙ БЛАНК!

 

Оплата постачання природного газу здійснюється, як і раніше, на рахунок ТОВ «Кременчукгаз – постачання». Всі питання щодо забезпеченням природним газом для побутових споживачів вирішує ТОВ «Кременчукгаз-постачання».

Крім того, звертаємо вашу увагу, що «Нафтогаз України» не має можливості обслуговувати якісно споживачів природного газу, так як не має центрів обслуговування споживачів на території м. Кременчук, м. Горішні Плавні, м. Гадяч, Кременчуцького та Семенівського районів, куди можна звернутися особисто.

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» наголошує, що ми й надалі залишаємося вашим надійним постачальником природного газу та продовжуємо виконувати свої обов’язки, відповідно до положень чинних державних нормативних документів, а саме: Правил постачання природного газу, діючого Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, та інших.

З повагою, ваш надійний постачальник – ТОВ «Кременчукгаз-постачання».

Для звернень:

м. Кременчук — (0536) 70-12-12, 067-505-63-18.

м. Гадяч — 067-505-63-12

 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...