«НІХТО, КРІМ НАС»

received 339231820416473
Поділитися новиною

received 339231820416473«НІХТО, КРІМ НАС»,

Сказали хлопці стиха

І завдали на плечі вантажі.

Нехай за цих людей ковтнемо лиха,

Бо, хоч не рідні, але й не чужі.

Вгризаємось у землю і у скелі,

Але сповна виконуєм наказ.

Чи в лісі, чи в степу, а чи в пустелі —

Ніхто, крім нас! Ніхто, крім нас!

(Тартак)

2 серпня в Україні відбуваються заходи вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників, які віддали своє життя захищаючи від російського окупанта Україну.

Схиляємо голови перед вічною пам’яттю тих, хто проходив службу в лавах Повітряно-десантних, Аеромобільних, Високомобільних та Десантно-штурмових військах; виконував військовий обов’язок, захищаючи Україну та її народ.

Гадяцькі десантники теж бережуть свої традиції та зібралися разом, щоб згадати полеглих побратимів, покласти живі квіти до «Чорного тюльпану» і відвідати місця вічного спочинку наших героїв-земляків на міському кладовищі.

received 1000574927038855

Своєю відвагою, патріотизмом, відданістю присязі вони вписали свої імена в історію нашої країни і Збройних Сил.

Гасло десантників: «Ніхто крім нас» – характерно відображає всю сутність цих мужніх, незламних, відважних чоловіків; їх єдність, вірність дружбі, військовому обов’язку та Батьківщині. Це еліта Збройних сил України. Вони неодноразово доводили свій високий рівень підготовки і відвагу у війнах, як минулих років, так і у тій, що розв’язалася в 2014 році на Сході України.

Ми хочемо подякувати кожному бійцю за відвагу, силу духу і витримку, за мужність ваших сердець. Пишаємося вашими перемогами та пам’ятаємо усе: Донецький аеропорт, «Іловайський котел», жорстокі бої, героїчну оборону населених пунктів, наступи…

Бажаємо вам довгих років щасливого життя та мирного неба над головою.

«БМ»

 

3 коментарі до “«НІХТО, КРІМ НАС»

  1. Велика повага і шана нашим хлопцям Дай боже їм здоров.я

  2. 2 серпня в Україні відбуваються заходи вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників, які віддали своє життя захищаючи від російського окупанта Україну.

    2 серпня зовсім не те що ви написали

  3. Краще привітали б з 90-ю річницею заснування десантних військ-більше толку було!!!

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...