Уряд оприлюднив п’ять етапів виходу з карантину

unnamed 3
Поділитися новиною

unnamed 3Кабінет міністрів України оприлюднив план виходу з карантину, який складається з п’яти етапів. Докладну інфографіку оприлюднив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

 “Уряд має чіткий план виходу з карантину. Він складається з 5 етапів. Стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації. Кожен етап має чіткі індикатори та залежить від динаміки поширення захворювання”, – наголосив прем’єр.

 Так, перший етап настане, якщо протягом 10 днів поспіль співвідношення виявлених випадків серед усіх протестованих не змінюється, або не відхилюється більше, ніж на 5%.

Тоді відкриють парки, прибрежні зони і зони відпочинку, окрім дитячих майданчиків. Також зроблять доступними частину об’єктів індустрії краси, командні тренування, торгівлю непродовольчими товарами, каву на виніс, автомийки, веломагазини і велопрокат, зможуть працювати нотаріуси, адвокати та аудитори. 

 Другий етап передбачає, що протягом 10 днів відсоток випадків коронавірусу серед усіх тестів щоденно знижуватиметься, а кількість тих, хто одужує не зменшується або зростає.

На цьому етапі дозволять побутове обслуговування, до навчання повернуться старшокласники і продовжать підготовку до ЗНО, відкриють заклади громадського харчування на виніс, запрацюватимуть кінотеатри просто неба, частково спортивні та фітнес-зали, повернуться до роботи готелі і відновляться спортивні змагання, де змагаються не більше 50 осіб без глядачів.

 Третій етап передбачає, що кількість тих, хто одужав, щонайменше вдвічі більша за тих, хто захворів, а у медзакладах не більше 10% пацієнтів з коронавірусом.

Тоді відкриють спортивні та дитячі майданчики, окремі заклади освіти, метро для спецперевезень, міжміське транспортне сполучення в межах області, торгово-розважальні центри без дитячих і розважальних зон, театри і кінотеатри, хостели, санаторії, бази відпочинку, у закладах громадського харчування дозволять залишатись за столиками.

 Четвертий етап передбачає, що пов’язаних один з одним випадків коронавірусу, тобто заражень контактних осіб, щодня менше, ніж 5 на область.

У такому разі запрацює метро і весь громадський транспорт, відкриють всі зони у ТРЦ та інші розважальні заклади, спортзали та фітнес-центри, заклади громадського харчування, заклади культури і освіти, повернуть планову медичну і стоматологічну допомогу.

 На п’ятому етапі зараження коронавірусом має відбуватись лише у поодиноких випадках і лише, якщо хворобу було завезено ззовні.

Тоді скасують всі інші обмеження, крім встановлених місцевою владою в окремих випадках і населених пунктах. 

1 коментар до “Уряд оприлюднив п’ять етапів виходу з карантину

 1. Під приводом вірусу знищують економіку і вводять диктатуру.
  Обмежують права людей, які не можуть обмежуватися без надзвичайного чи воєнного стану. І таке «непорозуміння», як наша влада це злочинці, які порушують закон.
  А СБУ і поліція, слуги влади, які направлені на простих громадян, щоб допомагати знищувати народ, а не його захищати.
  Та щей за кошти громадян.

  Підтримайте петицію проти закону 3316, це закон проти свободи слова, де кожного можна засудити за вираження своїх думок.
  Зе і його влада зрадники, які знищують нашу націю і державу.

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...