Чи очікувати на погідний вересень і хто матиме зиск від зоряних акцій

630 360 1566570637 361
Поділитися новиною

630 360 1566570637 36127 серпня: народний календар і астровісник

Нині Міхея-каменяра; чи очікувати на погідний вересень і хто матиме зиск від зоряних акцій 

Ось так, зовсім непомітно, добігає кінця літо… Сьогодні згадуємо Феодосія Печерського (перенесення мощей) і пророка Міхея, одного з «малих пророків». Міхей є автором Книги пророка Міхея, шостої, серед книг «малих пророків». Він першим попередив, що Юдея буде зруйнована через недалекоглядність і велику гріховність її релігійних і політичних діячів. Але, в його пророцтві, так само як і в пророцтві Ісайї, світиться надія на спасіння – появу Месії. Пророк Міхей вирізняється з-поміж інших пророків ще й тим, що наголошує передовсім на етичній сутності юдаїзму. «О людино! Сказано тобі, що таке добро і чого вимагає від тебе Господь: діяти справедливо, любити справи милосердя і смиренному ходити перед Богом твоїм», – саме так розумів смисл людського життя пророк Міхей.

У давнину на Міхея вшановували каменярів – будівничих храмів і церков. Щодо погоди, то буря цього дня віщувала непогідний вересень, натомість сонячна днина з лагідним вітерцем – сонячний і теплий перший місяць осені. А ще сьогодні останній день Успенського посту – завтра велике дванадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці.

З іменинами вітайте Матвія, Олексія, Володимира, Єву, Євдокію.

26-ий місячний день. Космічна біржа оговталася після деякого падіння зоряних акцій, вони знову зростають у своїй ціні, тому в подальшому зростатиме і наш настрій. Настає надзвичайно сприятливий і продуктивний час для вирішення всіх важливих справ. Спостерігатиметься прогрес як у діловій царині, так і в сфері особистого. З одного боку, ми будемо морально готові до чогось кардинально нового, а з іншого, проявимо відповідну активність, будемо діяльними та удачливими в досягненні більш кращих і високих результатів.  Фінансові питання сьогодні вирішуйте з великою обережністю.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1973 – +6,4, а найтеплішим у 1943 –  +33,3.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...