Очищену картоплю кидайте в окріп

завантаження
Поділитися новиною

завантаженняПершу молоду картоплю сезону «весна 2019», вирощену на власному городі жителями району, з початку тижня продають на гадяцькому базарі.

Природно, перша ціна трохи «кусається» – на сьогодні кілограм відбірної середнього розміру картоплі обійдеться в 25-30 гривень. Трошки менша за розміром коштуватиме близько 20 гривень за кіло. До речі, це дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Та все ж, поки що молоду картоплю купують не активно і вважають майже делікатесом чи стравою «не на кожен день».

А для тих, хто вже не може чекати, поки молода картопля впаде у ціні, і купив кілька кіло, ми підготували нові секрети приготування:

  1. Очищену картоплю потрібно класти в киплячу воду. На картоплі, яка потрапила в окріп, утворюється крохмальна плівка, завдяки якій смак і корисні речовини залишаються всередині картоплі.
  2. Картоплю потрібно варити в невеликій кількості води, яка повинна покривати картоплю на 1-2 пальці. Вода повинна кипіти помірно, кришка закрита нещільно
  3. Солити картоплю потрібно залежно від сорту і цілі приготування. Сіль взаємодіє з крохмалем в картоплі, і під впливом солі картопля ущільнюється. Якщо любите розварену картоплю, тоді соліть на початку приготування. Якщо ж картопля не схильна сильно розварюватися або ж ви варите картоплю для пюре, то таку картоплю краще солити ближче до кінця приготування.

«БМ»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...