Протягом грудня Полтавщину відвідали троє потенційних кандидатів

візити
Поділитися новиною

візитиПротягом грудня Полтавщину відвідали троє потенційних кандидатів – Валентин Наливайченко, Анатолій Гриценко та Володимир Зеленський. Останній відвідав Полтаву в рамках концертного туру студії «Квартал 95». Наливайченко та Гриценко масштабних заходів не влаштовували. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Валентин Наливайченко здійснив одноденний візит до Полтави 4 грудня. Приїзд носив медійний характер – відвідав два міські телеканали «Студія Місто» та «ІРТ», а також радіо NRJ. В ефірі програм презентував елементи своєї передвиборної програми. Також Наливайченко зустрівся з представниками організації «Українці разом».

11 грудня відвідав Полтаву Анатолій Гриценко. Візит лідера «Громадянської позиції» не афішувався. Гриценко відвідав ЗМІ, зокрема телеканали ТРК «Край-Медіа», «Місто» та «ІРТ», та місцеве радіо NRJ. Крім цього, провів зустріч із активістами місцевого осередку своєї партії. На офіційній сторінці Полтавської обласної організації «Громадянської позиції» у Facebook заявили, що відносно Гриценка була здійснена провокація. Проте в коментарі ОПОРІ члени команди потенційного кандидата так і не повідомили, в чому саме проявлялась провокація.

Ще одним потенційним кандидатом, який відвідав Полтавщину в грудні, став Володимир Зеленський. 20 грудня в рамках концертного туру «Студії «Квартал 95» він відвідав Полтаву, де взяв участь у двох концертах. Також провів зустріч зі ЗМІ, де зачепив питання можливого висування себе у Президенти: «Я відчуваю, що зараз у суспільстві є довіра до мене, і я починаю думати про це», – заявив ЗМІ Зеленський.

«Дані візити відбулися ще до старту виборчого процесу та не можуть вважатись агітаційними, проте вони можуть мати ознаки дочасної агітації. Відповідно до виборчого законодавства для агітаційної діяльності дозволяється використовувати лише кошти Державного бюджету України та кошти з виборчих фондів. Тому такі дії можуть порушувати принцип рівних можливостей потенційних кандидатів», – зауважив координатор ОПОРИ в Полтавській області Костянтин Донченко.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року офіційно стартувала кампанія з виборів президента України, які відбудуться 31 березня. Загалом, до старту кампанії ОПОРА зафіксувала візити на Полтавщину 12 потенційних кандидатів.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...