Служба, якою ти будеш пишатись

солдатік
Поділитися новиною

солдатікЧотири роки тому в Україні було відновлено Національну гвардію, до складу якої увійшли військовослужбовці колишніх Внутрішніх військ і активісти Майдану. Нині це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України. Завдання Нацгвардії України – захист та охорона життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорона громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Від 19 жовтня у військовій частині 3030 Національної гвардії України м. Київ служить і наш земляк Сергій Лукаш.  Йому 23 роки. Народився і виріс у Сарах. Навчався в Сарській школі, у 2012-му вступив до Сумського національного аграрного університету на факультет економіки, здобув спеціальність «Облік та оподаткування». 

До служби його призвали після закінчення університету. Сергій розповідає, що уникати служби навіть на думці не було. Навпаки, хоч військових у його родині немає, він мріяв служити в армії.  

Основна спеціалізація  частини, в якій служить Сергій, – охорона громадського порядку на залізничному вокзалі «Київ-пасажирський».

Сергію подобається служба в Нацгвардії тим, що є можливість потренувати  і розум, і тіло, вивчити щось нове (наприклад, закони та інші нормативні акти), а також набути практичних силових навичок (заняття зі щитами в повній екіпіровці). Він упевнений, що служити в Нацгвардії – престижно.  І як би банально це не звучало, хлопець упевнений, що військова служба виховує справжнього чоловіка – захисника своєї родини і країни.

«БМ»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...