«50 років на службі футболу України»

DSC 4239
Поділитися новиною

DSC 4239Минулими вихідними на базі Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату проходив Всеукраїнський турнір із футболу серед дитячих команд, присвячений 50-річчю футбольної кар’єри спортивного функціонера, тренера Василя Ванди та 10-річчю з дня заснування футбольного клубу “Інтер”.

У турнірі змагалися команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лохвиці, Липової Долини, Полтави, Зінькова, Охтирки і ФК «Інтер» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату.

DSC 4102

Кубок переможця здобули футболісти Зінькова, срібними призерами стала команда Лохвиці,  бронзу отримали футболісти Охтирки, почесне четверте місце посіла команда ФК «Інтер» (Гадяч).

DSC 4232

DSC 4242

DSC 3992

DSC 4088

DSC 4075

футбол

Кращим воротарем турніру став Данило Шатохін (м. Гадяч), наймолодшим гравцем  турніру визнано Єгора Скибу (м. Гадяч). Учасники команд-призерів отримали медалі, найкращим гравцям вручили грошові призи, а команді-переможцю – нові комплекти форми.