Турбота необхідна кожної хвилини

копия 2
Поділитися новиною

 копия 21 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

Ця дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям. Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. Таких людей в усьому світі близько 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі. 

У Гадяцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовували справжнє свято. Працівники центру доводять, що турбота про громадян похилого віку необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

 копия

Під час урочистостей подякою за багаторічну роботу, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську позицію та з нагоди Дня ветерана нагородили  Тамару Шинкаренко, активіста ветеранського руху, ветерана праці, а також передали подяку за багаторічну роботу голові Середняківської первинної організації ветеранів, ветерану праці Катерині Дерев’янко. Прикрасою свята була виставка робіт гуртківців «Чарівна майстриня»: картини із стрічок Галини Малишкіної, вишиті рушники і серветки Ніни Хмельової та Галини Гирич, сукні, прикрашені бісером, від Марії Малишкіної.

Звісно, не обійшлося без невеличкої концертної програми від РБК та чаювання.

Любов Шкрьоба

LIVE OFFLINE
track image
Loading...