«Поліція, громада – безпечний простір»

DSC 0346
Поділитися новиною
DSC 0346У Гадячі відбулася презентація проекту «Поліція, громада – безпечний простір» і районної стратегії із популяризації діяльності поліції серед молоді

Зміст концепції Національної поліції України представникам органів місцевого самоврядування, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, а також районних і міських відділів освіти роз’яснили очільниця дільничних офіцерів поліції області Жанна Ахіджанян та її заступник Сергій Гавловський. 

Як пояснив Сергій Гавловський, у рамках цієї концепції на Національну поліцію покладається функція з проведення конкурсу, призначення поліцейського на посаду (із розрахунку навантаження та населення) і його професійного навчання. При цьому участь у конкурсному відборі такого дільничного братимуть представники цього ОТГ.

У свою чергу роль ОТГ полягає у створенні власне поліцейської станції з належними матеріально-побутовими умовами для роботи дільничного.
Як зауважила Жанна Ахіджанян, очікуваний результат від реалізації представленої концепції полягає у створенні платформи для впровадження спільних проектів –  «безпечне місто» та «сусідська варта».

При обговоренні перспектив створення безпечного простору для мешканців району, керівник Гадяцького відділу поліції Сергій Джулай анонсував стратегію із формування позитивної думки про поліцію. Ключова роль у цій діяльності відводиться молоді. 
У планах територіального підрозділу поліції – максимально залучити учнівську і студентську молодь до суспільно корисної діяльності та правового виховання. Упевнені кроки у цьому напрямі вже зроблено – на базі Гадяцького відділу поліції працює правовий клас, в якому школярів, котрі бачать себе в майбутньому правоохоронцями (або юристами), навчають правовій «грамоті» та азам правоохоронної діяльності.

Відділ комунікації поліції Полтавської області

LIVE OFFLINE
track image
Loading...