Спокою не буде: Астрологи розповіли, що чекає на українців у 2018 році

собака
Поділитися новиною

собакаКарти показують, що українці не стануть чекати до 2019 року – і зміна президента пройде через протести.  

Журналісти поговорили з відомими українськими астрологами, нумерологами та тарологами і дізналися, до чого нам готуватися в новому році, повідомляють Патріоти України з посиланням на Вести.
За словами одного з експертів, країну влітку чекають перевибори, долар буде по 40 грн/$, а чиновників-іноземців проженуть. Інші впевнені, що рік Жовтого Земляного Собаки настільки сприятливий для нас, що зміни на краще ми відчуємо буквально з лютого.
Нумеролог Людмила Жукова вважає, що прийдешній рік для України буде багатий на політичні події, особливо знаменним стане лютий 2018 року. 
“Серед українців обурення буде рости, люди вийдуть на вулиці. А політики ще з кінця грудня цього року почнуть сварки. Причому торкнеться це найвищих чинів. Свого апогею конфлікти досягнуть до лютого, а після цього в Україні відбудуться перевибори. Далі прийде новий лідер, якому буде 42-44 роки”, – впевнена Жукова.
Жукова також пророкує, що Україна встане на власний шлях розвитку. 
“І щодо іноземних політиків у нас буде повна відмова, Уляна Супрун та інші запрошені чиновники залишать пости. У травні в Україну завітає поважний гість, який внесе деякі корективи в поведінку наших правителів. Позитивні зрушення можливі в кінці серпня 2018 року”, – говорить Жукова. 
За її прогнозами, Саакашвілі виїде до США. 
А ось астролог Влад Росс катаклізмів не передбачає, каже, рік Собаки – завжди мирний. 
“І завжди в цей рік відбувається мирна передача влади. Якщо ми згадаємо 1994-й, тоді були дострокові вибори президента, і Леонід Кравчук передав владу Леоніду Кучмі. У 2006-му абсолютно без будь-яких катаклізмів влітку Віктор Янукович став прем’єр-міністром при “помаранчевій” владі. Тому я думаю, що в середині літа 2018 року може бути створена ситуація, яка сприятиме проведенню дострокових виборів. І буде дуже спокійна мирна передача влади, – сказав він.
Врегулювання конфлікту на Донбасі, яке хвилює всіх нині, не знайде свого повного завершення. 
“Ситуація на сході посилиться, а потім знову втрутиться Росія”, – вважає Жукова. 
Владу Россу зірки говорять про зворотне: “Конфлікти будуть згладжуватися. Я не хочу сказати, що буде повністю подолана донбаська криза, але все йде до того, що в 2019-2020 рр. вона буде остаточно заморожена. А передумови до цього почнуться в 2018-му”.
Ольга Соломка, в свою чергу, говорить, що в 2018 році варто очікувати великих фінансових вливань, які наближають момент повернення територій під контроль України. З Кримом, говорить Жукова, ситуація не зміниться.
Астролог Росс і Соломка підтверджують: “Крим залишається зоною завислою і проблемною”.
Нічого хорошого в економіці цей рік не віщує, прогнозує Жукова: «”Курс долара буде рости і може досягти 40 грн /$, а слідом за ним і ціни підуть вгору”. 
Карти Таро дають більш стриманий прогноз. “Можливі незначні сезонні коливання курсу. В економіці з’являться нові обличчя, які візьмуть ситуацію в свої руки”, – каже Соломка.
Оптимістичний і Росс, адже, по за його словами, Жовта Земляна Собака, яка почне панувати з 16 лютого, це фактично наш символ.
У країні, багатій чорноземом, він буде сприяти розвитку економіки. А жовтий колір, який присутній на прапорі України, говорить про те, що все повинно стабілізуватися. Причому приплив фінансів люди відчують вже з лютого
У рік Собаки неминучі природні катаклізми, вважає Людмила Жукова, і чекати їх потрібно із заходу. 
“Собака зазвичай риє землю. Горбиста місцевість, як на Західній Україні, сприяє стихійним лихам у вигляді зсувів”, – розповіла нумеролог.
Ольга Соломка вважає, що в 2018-му буде переважати стихія вітру: можливі урагани, активні рухи повітря, підвищена пожежонебезпека в південно-східних регіонах. А ось Влад Росс бачить небезпеку в іншому:”«В лютому, березні і квітні можуть відбуватися складні ситуації. Це стосується якихось складів”.
 
LIVE OFFLINE
track image
Loading...