Відкриті закупівлі. Продовження

прозоро
Поділитися новиною

прозороКілька разів ми вже аналізували покупки місцевих установ та організацій, які проходять через систему онлайн-закупівель «Prozorro». Згодьтеся, цікаво знати, які придбання популярні у нашому районі і які суми на це витрачають. Тепер подивимось, що купують через сервіс нині?

Рекордсменом по кількості і вартості покупок через сервіс є ДП «Гадяцьке лісове господарство». Попередньо вони закупляли бирки для маркування деревини, вартість яких 1 млн грн. Зараз на сайті «висить» кілька пропозицій:  1,5 млн грн – очікувана вартість придбання  бензину А-95, А-92;  дизельного палива – на суму 2,6 млн грн (доставка бензовозними партіями і по паливних картках); пропан-бутану автомобільного – на суму 440 тис. грн.

Уже випробувало сервіс і МКП «Комунсервіс». Підприємство через «Prozorro» веде закупівлю бензину А-92, дизельного палива і оливи моторної М-10Г2К, очікувана вартість яких  600 тис. грн.

198712,80  грн коштують теплолічильники, які замовило через сервіс КПТГ «Гадячтеплоенерго». Процедура завершена.

Новинкою на сайті стала оплата послуг. Такі закупівлі були проведені від імені кількох місцевих установ. Відділ освіти Гадяцької РДА, до речі, активний користувач сервісу,  замовив послуги із розподілу природного газу на 287914,56  грн.

На 2 млн 969 тис. 290 грн замовило Управління Пенсійного Фонду України в Гадяцькому районі послуги поштові, кур’єрські та інші, а саме: виплату, доставку пенсій та допомоги на поховання. Нині процедура завершена.

Також послуги із централізованого опалення та постачання гарячої води на 200 тисяч гривень замовив Гадяцький коледж культури. 

199900 гривень коштує трактор МТЗ 321 «Беларус-321», замовником якого є місцевий СОК «Гадяч Сад» (сільськогосподарський обслуговуючий кооператив).

Нагадуємо, що до 1,5 млн грн тендерна закупівля не відбувається. А роботи та закупівлі, які не перевищують 200 тис. грн, відслідкувати неможливо.

Підготувала Оксана Кириченко

LIVE OFFLINE
track image
Loading...