Спорт на селі

апаратна
Поділитися новиною

апаратнаПро це та інше говорили 20 грудня на апаратній нараді у приміщенні РДА.      

У 2016 році було проведено моніторинг футбольних полів району та виявлено, що не було створено  комфортних умов та сервісу для глядачів і учасників змагань. Дані недоліки планується виправити  вже в наступному році.

У 2017 році буде проводитися конкурс «Краща спортивна інфраструктура району», до якого голови сільських рад мають привести свої футбольні поля в належний вигляд, а комісія визначить кращу сільраду. У районі діє 13 футбольних команд, які брали участь у чемпіонаті району з футболу та іграх за кубок району. Голова РДА звернувся до голів с/р із закликом розвивати спорт на селі і брати активну участь у змаганнях.

Підготовка до новорічних свят

Передбачається залучити 903 вихованці дошкільних навчальних закладів та 2114 учнів шкіл району.

У період з 22 по 29 грудня чекаємо проведення шкільних свят, ранків, краєзнавчих екскурсій, відвідування музеїв, бібліотек, театрально-концертних дійств, а також роботу гуртків за інтересами дітей у школах та позашкільних закладах.

У дні шкільних канікул, якщо будуть відповідні погодні умови, групи дітей відвідають святкові дійства в Києві, Полтаві та Сумах (близько 150).

Ялинками та гілками хвойних порід навчальні заклади забезпечує ДП «Гадяцьке лісове господарство».

Підсумки призову

Усього за поточний рік на медичну комісію викликали 819 чоловік, призвано до військової служби 23 особи. Неявка призовників у порівнянні з минулим роком збільшилась у два рази. У наступному році планується покращити патріотичне виховання молоді, здійснити якісний відбір членів військової комісії та лікарів для проведення обстеження призовників, зобов’язати керівників підприємств, установ, організацій та керівників виконавчої влади на місцях забезпечити явку призовників до військового комісаріату відповідно до законодавства. 

Оксана Руденко                                

LIVE OFFLINE
track image
Loading...