Реєстрація на веб-порталі Пенсійного фонду України

Re22873 IMG 002 1
Поділитися новиною

Re22873 IMG 002 1Останнім часом збільшується частота нарікань громадян на чесність та порядність з боку роботодавців. Працюючи начебто легально, працівники були впевнені, що роботодавець сплачував внески до Пенсійного фонду за періоди працевлаштування, але, як виявлялось згодом, були ошукані. До якого розпачу доведені громадяни, коли дізнаються, що роботодавець знехтував їх правами та не сплатив обов’язкові внески до Фонду! Звичайно, страховикам «легше на гаманець» тіньова зайнятість, але що ж робити громадянам, які розраховують на певний відрізок трудової діяльності?

На сьогоднішній день кожна застрахована особа має можливість перевірити свого роботодавця на електронному порталі Пенсійного фонду. Важливість даного ресурсу відчують не тільки застраховані особи, а й майбутні пенсіонери.

Які ж саме відомості містить система персоніфікованого обліку? Це:

– перелік страхувальників, які подають про вас відомості в систему персоніфікованого обліку;

– за кожний місяць, починаючи з 2000 року, інформацію про кожну застраховану особу щодо суми заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількості днів для стажу, відмітки про сплату пенсійного/єдиного внеску. А також загальні  показники за кожен рік помісячної загальну суму заробітку, з якого сплачено страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж;

– відомості про спеціальний (пільговий) стаж і про стаж, який зараховують без сплати страхових внесків (БСВ) за страхувальниками та за роками.

Якщо такі дані є, то виникає логічне запитання: як із ними можна ознайомитися та як перевірити свої сплачені страхові внески? Найпростіше це зробити, зареєструвавшись на електронному порталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gou.ua).

Але як же це зробити? Для цього потрібно звернутись до територіального органу Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі, яке знаходиться за адресою: пл. Миру, 12, м. Гадяч, – узявши з собою реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) і паспорт, аби вже на місці оформити відповідну заяву. Уся процедура робиться особисто і займає лише кілька хвилин. Після заповнення заяви ви отримаєте код, необхідний для реєстрації на веб-порталі. Цей код вводять лише раз під час реєстрації на порталі фонду в пункт «Номер заяви». Зазначивши свій логін, пароль та адресу електронної пошти, на яку надійде лист про підтвердження реєстрації, реєстрація вважається завершеною. Тільки після цього ви зможете отримати виписку із системи персоніфікованого обліку. Контролюйте свого роботодавця та приділяйте увагу стану сплати внесків до Пенсійного фонду, щоб уникнути небажаних «сюрпризів» у подальшому. Крім того, після відповідної реєстрації, користувач може отримати наступні електронні послуги:

– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

– формування запитів на попередню підготовку документів;

– можливість подачі скарг тощо.

«Гаряча телефонна лінія» управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі: 2-15-98.

Управління Пенсійного фонду в Гадяцькому районі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...