Експерти про те, що означає перемога Трампа для українців

Трамп і Україна
Поділитися новиною

Трамп і УкраїнаЕксперти і політологи в коментарях розповіли, які наслідки для України матимуть результати виборів у США. «БМ »пропонує і вам ознайомитися із їхніми думками.

Україна мізерно мала у зовнішньополітичних інтересах США, так що не варто говорити, що хтось буде проукраїнським, а хтось – антиукраїнським президентом. Про це заявив політолог, керівник Фонду «Українська політика» Кость Бондаренко. Яким би не був результат виборів, на долю України він особливо не вплине, вважає експерт. «І для Клінтон, і для Трампа Україна буде звичайною розмінною монетою у великій геополітичній грі», – вважає Бондаренко.

На думку директора Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайла Погребинського, незважаючи на результати виборів у США, ситуація в Україні принципово не зміниться. Америка буде нас підтримувати, тільки поки неясно, хто буде займатися Україною.

«Що стосується Трампа за частиною кризи в Донбасі, то, можливо, він зустрінеться з Володимиром Путіним, і вони знайдуть якийсь важливий компроміс. Інше питання, що цей компроміс може реалізовуватися досить довго, і його обриси неясні до кінця», – вважає Погребинський.

Результати виборів у США істотно не вплинуть на ставлення до України, колишніми залишаться і взаємини Росії та Америки. Про це повідомив політолог і директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...