Згорів сінник і два авто

пожежа поблизу Вечірчине
Поділитися новиною

пожежа поблизу Вечірчине21 липня о 06:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про горіння автомобіля поблизу села Вечірчине. За вказаною адресою негайно було направлено відділення 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю підрозділу було встановлено, що горить кузов автомобіля ГАЗ-66. Тривоги додавав і  той факт, що транспортний засіб стояв обабіч хлібного поля, куди вже перекинулося  полум’я.

Силами вогнеборців о 06:40 пожежу було локалізовано, о 07:15 ліквідовано. До гасіння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки. Вогнем знищено кузов автомобіля і майно та  0,01 га посіву пшениці на корені. Завдяки оперативним та умілим діям рятувальників пожежу вдалося вчасно ліквідувати та запобігти її розповсюдженню. Врятовано 37 гектарів пшениці. Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.

23 липня о 10:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві по вулиці Сергія Білохи міста Гадяча. На місце події було направлено чергове відділення 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Рятувальники локалізували пожежу о 11:05, ліквідували – о 11:50. Завдяки оперативним діям вогенборців було врятовано від вогню житловий будинок.

Вогнем знищено 35 кв. м покрівлі господарчої будівлі та 1 тонну сіна, пошкоджено 15 кв. м перекриття. В гасінні взяли участь 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Причина пожежі встановлюється. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.

23 липня о 23:40 до 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві по вулиці Сосновій села Веприк. По прибуттю на місце виклику рятувальники з’ясували, що вогнем охоплено сінник. Оперативні дії вогнеборців були спрямовані на недопущення розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі, завдяки  чому було врятовано житловий будинок.

Рятувальники локалізували пожежу о 01:30, ліквідували – о 03:35. У гасінні пожежі брали участь 4 чоловіки особового складу підрозділу ДСНС та 1 одиниця техніки, а також 2 чоловіки та 2 одиниці техніки пожежно-сторожевої охорони  СТОВ ім. «Духова» села Веприк.

Вогнем знищено сінник площею 60 кв. м та 7 тонн сіна укосу 2016 року (за неофіційною інформацією згоріла ще й старенька «Волга», яка стояла поруч із сінником). Причина пожежі з’ясовується. Травмованих та загиблих внаслідок події немає.

ГУ ДСНС України у Полтавській області          

LIVE OFFLINE
track image
Loading...