Змагання з лижних гонок серед школярів

Поділитися новиною

11 лютого на базі Веприцької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні спортивні змагання з лижних гонок у залік районної спартакіади школярів. У змаганнях взяли участь команди лижників із 12 шкіл району. Змагалися дівчата і юнаки у двох вікових групах. Переможцями стала команда учнів Веприцької ЗОШ.

Склад команди: Артур Бабич (9 кл.), Сергій Білоцерківець (9 кл.), Владислав Летик (8 кл.), Олександр Голубенко (8 кл.), Дмитро Всякий (5 кл.), Ніна Білоцерківець (8 кл.), Руслана Жучкова (6 кл.), Гордієнко Юлія (6 кл.), тренер – Микола Котляр.

Після впевненої перемоги на районних змаганнях 12 лютого команда лижників Веприцької ЗОШ захищала честь району на обласних змаганнях у Зінькові. Вепричани здобули призові місця і стали чемпіонами області в командному заліку.

Результати учасників змагань: Руслана Жучкова – 3 місце; Ніна Білоцерківець – 2 місце; Артур Бабич – 1 місце; Сергій Білоцерківець – 2 місце; Владислав Летик – 3 місце.