Армія сильна, коли надійний тил

Армія сильна, коли надійний тил

Армія сильна, коли надійний тил

Поділитися новиною

Армія сильна, коли надійний тилСьогодні Україна переживає непрості часи. Увесь світ із глибоким болем і тривогою слідкує за військовими діями, що відбуваються на сході нашої країни. Гірко, боляче усвідомлювати, що гинуть наші кращі люди… Для України це великі втрати, велике випробування у боротьбі за незалежність і цілісність нашої держави. За цей період українці змінились – стали ще добрішими, людянішими, згуртованішими, стали більше цінувати мир, спокій, життя.

Допомога українській армії сьогодні – пріоритетна справа і влади, і громади. Священний обов’язок кожного українця – зробити свій посильний внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни, допомогти нашим захисникам  морально, духовно, матеріально. Зараз, саме зараз ми повинні показати свою підтримку тим, хто живий. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує посвист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне – мати бажання. Навіть листи від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати. Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати, голими руками ворога не здолати, і від одного нашого бажання куля повз не пролетить. Солдатам треба їсти, пити, до того ж необхідний теплий одяг. Треба багато, дуже багато всього.

27 січня 2016 у зону АТО (Соледар, Попасна) відправився автомобіль під керуванням нашого земляка із села Максимівка Сергія Реви, який служить у танковому ремонтному батальйоні. Сергій перебував у відпустці. Із собою привіз пошкоджені бензиновий генератор та бензопилу. Дякуючи підприємцям Олександру Гупалу та Олександру Паладичу бензиновий генератор було відремонтовано і передано танкістам.

Підприємець М.Г. Свириденко і колектив магазину «Майстер» допомогли в ремонті бензопили, яку Сергій також повіз свою у частину. Працівники «Укргазвидобування» (нач. З.М. Шморгун)  виготовили 3 пічки-буржуйки, одну із них передали військовим. Також було передано бійцям домашні соління, овочі, сало з часником, теплі шкарпетки, ліки.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...