«Віддайте зароблене!» – продовження

«Віддайте зароблене!» – продовження

«Віддайте зароблене!» – продовження

Поділитися новиною

«Віддайте зароблене!» – продовженняУ середу, 4 листопада, як і було обіцяно, робота ТОВ «Гадячсир» зупинилася. Цього разу страйк оголосили працівники сиросховища. Вимоги ті ж самі – повернення заборгованості по зарплаті аж з липня місяця.

Як повідомили страйкувальники, за кілька днів до цього їм виплатили по 30% за липень, але, звісно ж, це не задовольнило працівників. Тож з ранку делегація сиросховища прийшла до районної адміністрації.

Тут їх зустрів перший заступник голови І. Волощук. Він запевнив, що РДА в цій ситуації на боці людей, і почав телефонувати керівникові підприємства, аби той приїхав для розмови.

Пройшло кілька десятків хвилин, та П.Дяченко у РДА так і не з’явився. Натомість до сесійної зали зайшла начальник сиросховища Людмила Хоменко і з ходу, запитала: «Чого ви тут ждете?» «Зарплату», – відповіли страйкуючі. – «Так чого ви її тут ждете?» Потім начальниця помітила представників ЗМІ і почала вимагати, аби її та сказане нею не фіксували, бо вона «людина не публічна». Природно, їй було відмовлено в її вимогах, тож вона повернулась до розмови з працівниками, постійно наголошуючи, що вона «така сама, як вони», і їй теж заборгували зарплатню. Начальниця сховища нагадала, що частину заборгованості працівникам уже повернуто, буде повернуто і решту. Але графік заборгованості на руки ніхто нікому не видаватиме. Оскільки така відповідь викликала невдоволення працівників, Іванові Волощуку довелося знову телефонувати до керівника підприємства.

Після тривалої розмови у телефонному режимі він повідомив: «За липень місяць обіцяли до 11 листопада погасить… За серпень місяць вони відмовляються надавать вам «Погашення заборгованості» у зв’язку з тим, що вони ще не бачать, де цю ділянку коштів вам взять».

Представники міліції та прокуратури, що теж були присутні на зібранні, повідомили, що Гадяцьким райвідділом проводиться досудове розслідування кримінального провадження за фактом невиплати заробітної платні ТОВ «Гадячсир». Прокуратура на даний час таких перевірок взагалі не здійснює. Як зазначив представник прокуратури: «На даний час створені центри безоплатної допомоги. Центр, який обслуговує наш район, знаходиться в місті Лубни. Так що, якщо хочете – звертайтеся».  На запитання, яка доля чекає нову написану заяву, відповіли, що вона буде розглянута, найімовірніше, у рамках цього кримінального провадження.  «Буде розслідування. Установиться винна особа. Тоді вже направиться справа у суд. Буде вирішуватися». Термін розгляду цього питання згідно закону – один місяць.

Страйкувальники вирішили чекати 11 листопада, а на запитання, чи відновлять роботу цього ж дня, відповіли: «Да. Робить же треба», – і почали телефонувати своїм колегам на підприємство, аби ті приступили до роботи.

Підсумовуючи зустріч, І.Волощук сказав, звертаючись до страйкувальників: «Якщо 11-го результату не буде, чекаємо ВАС у НАС».

Тож цілком можливо – далі буде…

Андрій Суіменко 

3 коментарі до “«Віддайте зароблене!» – продовження

  1. гигигиги!на этом все,походу,и закончилось!Этот чертов сырзавод,а точнее его руководство и всех приблеженных надо давно было таскать по судам!От скажите,идет постоянно отгрузка товара,деньги поступают,только куда?!Думаю так,как бы там ни было,а зарплату роботяге отдай,хоть она и мизерная!

  2. а вообще,вам скажу,рабами нас будут счетать до тех пор,пока сами перестаним быть рабами и быдлом.До тех пор,пока каждый рабочий завода не забастует,пока ничего и не будет!!!Люди сами и виноваты,иногда у меня нет к ним и сочувствия,поскольку сами своим страхом привели к этому.Но терпению всегда есть предел!Ну посмотрим,как дальше будут развиваться события.

  3. Нічого не віришено і грошей не віддали. Районна рада не працює а керівництво заводу положило великий …

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...