Допоможіть врятувати село від запустіння, а наші сім’ї – від злиднів.

Допоможіть врятувати село від запустіння, а наші сім’ї – від злиднів.

Допоможіть врятувати село від запустіння, а наші сім’ї – від злиднів.

Поділитися новиною

Допоможіть врятувати село від запустіння, а наші сім’ї – від злиднів.Усе у ваших руках…

І знову чергове звернення від жителів одного із сіл Гадяччини. Звісно, ми намагаємось не залишити без уваги будь-кого, хто звернувся до редакції. Тому і зараз вирішили розібратись у ситуації. 

Лист-звернення

Ми, мешканці с.Великі Будища, пайщики і працівники, звертаємось до Вас по допомогу.

У селі є працююча ферма , та її у нас вирішили відібрати. Люди залишаються без роботи. Ферма – єдине місце, де ми можемо заробити хоч і мізерні, але гроші і утримувати сім’ї , платити комунальні платежі, які зараз дуже великі.  

У 2014 році справи на МТФ були не дуже гарні, та зараз набагато кращі  завдяки праці працівників: доярок, телятниць, ветлікаря, штучника. У нас підвищилися надої, здорове поголів’я телят, більше 100 голів спарованих теличок на «ремонті» стада. І все це ми повинні віддати в інші господарства. 36 голів малих теличок уже вивезли у Плішивець. Усі розуміють, що їх не повернуть.

8 вересня були призначені збори, але ніхто із керівництва не прийшов. Мабуть, довідались, що на захист ферми стане усе село.

У 2014 році загальними зборами вдалося урятувати техніку, тепер, сподіваємося, зможемо громадою врятувати ферму і все село від запустіння.

І ще, у вересні нам була видана зарплата авансом за 7 місяців до грудня включно, тепер усі працівники є боржниками. А як нам відпрацьовувати, якщо ми залишимось без єдиного місця, де можна заробити, – без нашої ферми.

Нас підтримають усі мешканці села, які є пайщиками, на сходці села. Можливо, прийдеться забирати земельні паї і передати іншому господарю.

Допоможіть врятувати село від запустіння, а наші сім’ї – від злиднів.

З повагою мешканці села, усього 92 підписи  

Коментар керівника ТОВ «Фіалка» (с.Великі Будища) і СТОВ «Мрія» (с.Плішивець) Ігоря Іванюти:

«Ця інформація дещо застаріла і не відповідає дійсності. Заробітна плата дійсно була видана наперед – по всьому холдингу були профінансовані усі товариства. Про повернення коштів навіть не йде мова.

Були певні непорозуміння з працівниками – скаржились на відсутність ремонту. Саме зараз ми проводимо ремонт приміщення. Але і я як керівник зі свого боку також поставив перед своїм робітникам вимоги – украй потрібні підвищення показників надоїв молока  і приросту живої ваги. Останнім часом ці показники на низькому рівні.    

Ферму поки що ніхто закривати не збирається. Але такий варіант також ми не відкидаємо. Самі розумієте, збиткове підприємство тримати ніхто не буде. Тому все в руках самих же працівників». 

Ось така ситуація склалась. Дійсно, за статистикою, більшість підприємств, які визнано збитковими, закривають. «На плаву» лишаються лише ті, де колектив, зібравшись із силами, зміг покращити життєво-важливі для підприємства показники. Тому, шановні, усе у ваших руках!  

LIVE OFFLINE
track image
Loading...