20 тисяч штрафу за отримання хабара

20 тисяч штрафу за отримання хабара

20 тисяч штрафу за отримання хабара

Поділитися новиною

20 тисяч штрафу за отримання хабараМіліціонеру Гадяцького райвідділу, який взяв хабар у сумі 1000 грн за оформлення дозволу на носіння рушниці колишньому ув’язненому, винесли вирок — сплатити 20400 грн.

Завершився суд над правоохоронцем, якого підозрювали в отриманні хабара в сумі 1000 грн. Слухання справи відбувалося з початку квітня по кінець червня 2015 року.

Із 24 травня 2013 року Олег Ревегук проходив службу на посаді старшого інспектора дозвільної системи Гадяцької міліції у званні капітана.

Усередині грудня 2014 року раніше судимий чоловік попрохав О. Ревегука видати йому дозвіл на право зберігання та носіння мисливської рушниці. За це правоохоронець попросив 2000 грн.

Так, 5 травня 2015 року, близько 12 години, у коридорі будівлі Гадяцького райвідділу капітан міліції  одержав від чоловіка частину обумовленого хабара — 1000 гривень. Відразу після цього в приміщенні його службового кабінету слідчим прокуратури Полтавської області було проведено обшук, у ході якого вилучено гроші.

На судовому засіданні О. Ревегук визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). У зв’язку з тим, що міліціонер активно сприяв розкриттю злочину та заключив зі слідчими угоду про свою винуватість до судового засідання, йому винесли вирок у вигляді штрафу в розмірі 20400 грн із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, місцевого самоврядування, а також у правоохоронних органах на строк 3 роки.

Ольга Дудка, «Полтавщина»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...