Мартинівські дітлахи розмалювали автобус для військових

Мартинівські дітлахи розмалювали автобус для військових

Мартинівські дітлахи розмалювали автобус для військових

Поділитися новиною

Мартинівські дітлахи розмалювали автобус для військовихПротягом усього навчального року учні Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не тільки з тривогою слідкували за подіями на сході нашої держави, а й писали листи воїнам, малювали малюнки, проводили акції по збору коштів для поранених бійців, брали участь у виготовленні стенду, присвяченого односельчанам, які перебувають в зоні АТО. Та героїв бачили лише по телебаченню. А 10 червня учням початкових класів випала нагода поспілкуватися з цими людьми.

Батько учня 1 класу Данила Вошанова разом із бойовими побратимами на декілька годин мав можливість відвідати рідне село.

Воїни знайшли час для зустрічі з дітьми та завітали до дитячого оздоровчого табору з денним перебуванням «Сонечко». Вихованці табору з величезним задоволенням спілкувалися з нашими захисниками, але найбільшою радістю для них була можливість залишити власні малюнки та надписи на подарованому волонтерами автомобілі, за допомогою якого уже зовсім скоро знову будуть рятувати життя наших бійців. Потім діти проїхали трішки у власноруч розписаному транспортному засобі.

На згадку про сьогоднішню зустріч бійці залишили автографи на нещодавно виготовленому стенді, а діти вручили воїнам підготовлені вранці листи та малюнки з побажаннями перемоги та швидкого повернення додому.

Інформація з Інтернет-сторінки «Шкільні новини» 

LIVE OFFLINE
track image
Loading...