Збройні Сили України чекають у своїх рядах демобілізованих учасників АТО

Збройні Сили України чекають у своїх рядах демобілізованих учасників АТО

Збройні Сили України чекають у своїх рядах демобілізованих учасників АТО

Поділитися новиною

Збройні Сили України чекають у своїх рядах демобілізованих учасників АТОДо 3 тисяч громадян, призваних за мобілізацією у 2015 році, демобілізувалися та повернулися на Полтавщину. Але країна продовжує ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, тримаючи конфлікт із сепаратистами у визначених межах, не даючи йому розповсюдитися по інший території України.

Звільненні військовослужбовці були серед перших, кому у надважких умовах вдалося зупинити та максимально витіснити противника. 

Із колишніх працівників та службовців війна виховала справжніх професійних військових, які неодноразово давали фору елітним професійним військовим противника. Набутий досвід бойових дій, навики володіння зброєю, уміння оцінювати оперативну обстановку та миттєво приймати вірні рішення – це ті якості військового, які потрібні на сході України, у зоні антитерористичної операції.

Військові комісаріати Полтавської області готові всіляко сприяти громадянам, які бажають повернутися на військову службу чи призватися вперше. Демобілізованим військовослужбовцям, які бажають повернутися на військову службу до тієї військової частини, де її проходили, чи до іншої, зможуть призватися на військову службу по мобілізації або укласти короткостроковий контракт на особливий період.

Призвавшись на військову службу або уклавши контракт, громадяни зберігають за собою всі передбачені законодавством пільги та переваги (у тому числі місце роботи, середній заробіток та інші).

Військовослужбовці, які проходять військову службу, чи то призвані за мобілізацією, чи уклали контракт, отримують однакове місячне грошове забезпечення, яке складає від 2,7 тис. та винагороду, яка нараховується за кожний проведений день у зоні АТО, від 90 грн та додатково за безпосередню участь у бойових діях (зіткнення) – по 1 тис. грн за день.

Також на сьогодні військовослужбовці активно використовують виплати грошових винагород за успішно виконанні бойові завдання. Так, уже таку документальну винагороду оформлено на 342 військовослужбовця на суму 2 млн грн, та на 15 млн грн оформлені документи на виплату за знищену військову техніку та озброєння.

Збройні Сили України цінують той досвід, який мають звільнені військовослужбовці, та готові їх прийняти в свої ряди, щоб сумісно з іншими військовими формуваннями захищати наш спосіб життя, наші домівки та рідні міста і села.

За інформацією та бажаючим проходити військову службу звертатися до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку або на «гарячу лінію» Полтавського обласного військового комісаріату за тел. (05322) 2-29-96.

Е. Бородай, заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю, підполковник

LIVE OFFLINE
track image
Loading...