Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

Поділитися новиною

Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТОІнформаційну брошуру «Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції» випустила Фундація «Відкритий Діалог».

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами.

Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями.

Тому ми вирішили по можливості допомогти їм: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою, – пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проекту.

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення «Учасника бойових дій» та «Інваліда війни», які існують пільги та одноразові допомоги та ін.

Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження у нас на сайті. 

Проект став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української гельсінської спілки з прав людини.

4 коментарі до “Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

  1. Спонсоры войны в последнем абзаце
    А про статус участника (а не про рекламную брехню самозванной власти) спросите у работников военкомата Там специально не делают запись чтобы потом типа доброволец чтобы не получили денег и параша не платил страховку 😡

  2. Якщо спонсори війни в останньому абзаці,то це рівень дєдиваєли,гейропа-амєрікоси.Для жителів мордовії-зауралля прокатіт.І ЗВИЧАЙНО ЯКІ ТЕПЕР ВИПЛАТИ БУДУТЬ ВЗЯТИМ В ПОЛОН ГРУШНИКАМ?Хоча в твердих руських звичаях їх кинули.На самих верхах уже було декілька версій-луганскаяміліція,аниуженєваєнниє.Завтра можливо скажуть,що це учителі церковного пєнія.Це державний тероризм карликів.

  3. [quote name=”Тарас”]Якщо спонсори війни в останньому абзаці,то це рівень дєдиваєли,гейропа-амєрікоси.Для жителів мордовії-зауралля прокатіт.І ЗВИЧАЙНО ЯКІ ТЕПЕР ВИПЛАТИ БУДУТЬ ВЗЯТИМ В ПОЛОН ГРУШНИКАМ?Хоча в твердих руських звичаях їх кинули.На самих верхах уже було декілька версій-луганскаяміліція,аниуженєваєнниє.Завтра можливо скажуть,що це учителі церковного пєнія.Це державний тероризм карликів.[/quote]

    Это как раз прокатит, для тех кто этих денег не получит А если это не так ласкаво в военкомат!

  4. Ця інформаційна брошура має якесь юридичне значення?Чого її роздрукували всілякі “шведи” та “гельсінські спілки” а не наші “вожді”?

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...