Вулиці з радянськими назвами

Минулого тижня до редакції надійшов лист наступного змісту:
Шановна редакція!
Недавно в одному із номерів газети прочитали про перейменування вулиці Леніна, а згодом і Чапаєва.
Але є у нас вулиці з історичними назвами – Калініна, Свердлова. Назви потрібно змінити – так думають жителі міста
Нові назви вулиць потрібно давати ім’я наших земляків полтавців – Раїси Кириченко , Василя Симоненка. Це наші земляки.
Ми думаємо, що депутати підтримають про зміну назв вулиць. І редакція підніме це питання на сторінках газети.
Жителі міста Гадяч
І дійсно, більше року вся Україна гуде про масове перейменування вулиць, назви яких пов’язані із тоталітарним режимом. От, наприклад, Київська міська рада вже почала перейменування: уже змінено назви більше 20 вулиць і ще багато у планах. Вулиць із радянськими назвами поменшало у Луцьку, Львові, Дніпропетровську, Ніжині, Одесі, Івано-Франківську, на Черкащині та в багатьох інших містах.
А Гадяч ледве впорався із перейменуванням вулиці Леніна. Були спроби перейменувати вулицю Чапаєва, але вони не увінчались успіхом.
Та, як бачимо, залишились ще свідомі гадячани, які вважають неприпустимим той факт, що у районному центрі досі є вулиці, названі іменами діячів, які боролись проти української державності, названих на честь подій та осіб, пов’язаних із організацією та здійсненням в Україні голодоморів, політичних репресій та інших злочинів. Причому варіантів перейменування вдосталь: це і повернення дореволюційних назв, і введення сучасних назв чи увічнення пам’яті про визначних осіб України і Гадяччини. І якщо перейменування не несе великих фінансових витрат та «мороки» із документами, то чому б одним махом не перейменувати всі такі вулиці?
Оксана Кириченко
А церква в селах Плишывець,Кнышивка,Велыки Будышча московского патриархату,все молытвы начынаются за здравие Кырыла,и все пожертвования идут на Москву!