А ви знаєте, що у нашому селі не дбають про матерів, чиї сини знаходяться в АТО?

Поділитися новиною

Дивний дзвінок надійшов днями із Сваток. Зателефонувала жінка, представитись не забажала і відразу, без запинки почала свою розповідь: «А ви знаєте, що у нашому селі не дбають про матерів, чиї сини знаходяться в АТО? А я вам розкажу: син Ганни Стіби служить, а її через переживання паралізувало. Так медсестра Корнілова раз поставила крапельницю, а у неділю сказала не прийде, бо роботи багато. Син Людмили Павлюк також в АТО. Вона вже давно ходить до голови сільради з проханням привезти дров, а той тільки обіцянками годує».

Залишити без уваги дзвінок ми не змогли і, щоб дізнатися правду, відразу ж зателефонували до Сватківського сільського голови Леоніда Кусайла.

Леонід Анатолійович у телефонному режимі дав відповідь на питання, пов’язані із родиною Павлюків. Щоправда пояснення його було дещо дивним: хтось когось побив, і тому лісник відмовився підвезти дрова Людмилі Павлюк.

Та на наше зауваження, що це несерйозно, сільський голова обіцяв домовитись і вирішити питання позитивно.

Про роботу медичної сестри ми дізнавались безпосередньо у селі, під час візиту туди кореспондента тижневика, а саме 16 січня. Усі без винятку мешканці, яких ми опитували, стали на захист медпрацівника. Рідні хворої, яку обслуговувала Марія Корнілова, в один голос сказали, що жінка зі своїми обов’язками справилась і медичне обслуговування провела, як належить. Претензій до неї не мають. Працівник дитячого садка, де також працює медсестра, розповіли, що вона виконує свою роботу добре, і керівництво її роботою задоволене.

Тож можемо підсумувати, що дзвінок, який надійшов, правдивий лише наполовину, а решта – наклеп.

Шановні сватківчани, у вашому селі є людина, яка «в курсі усіх справ» і, мабуть, хоче пересварити своїх односельців. Будьте обережнішими із висловлюваннями і шукайте поміж себе «щура».

Оксана Кириченко

1 коментар до “А ви знаєте, що у нашому селі не дбають про матерів, чиї сини знаходяться в АТО?

  1. Да не ток в вашем селе!!!
    Про солдат правительство нигде не дбает!!!
    Они ток дбают как побырику бабок нарубить!

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...