Тяжко поранений в АТО наш земляк Сергій Долгополов

Поділитися новиною

На жаль, до нас долинула погана звістка:  у ході АТО тяжко поранено нашого земляка, гадячанина Сергія Долгополова. Зі слів його дружини Зої, це нещастя трапилося 9 листопада поблизу Дебальцевого.

Спершу його відвезли в Артемівську лікарню, наступного дня прооперували у Харкові, а вже у вівторок він був у нейрохірургічному відділенні обласної лікарні міста Полтави.

Кілька днів Сергій Долгополов  провів у реанімації, зараз вже його перевели до звичайної палати.  Поруч із ним постійно знаходиться дружина, удома терпляче, не дивлячись на свій вік, чекають двоє маленьких дітей. Дружина солдата Зоя поділилась із нами своїми переживаннями: чоловік отримав поранення в голову (унаслідок чого втратив око) і ряд мінно-вибухових травм.   

Лікарі дають великі шанси на одужання, адже Сергій при свідомості, усе розуміє, говорить.

Точної суми, потрібної на лікування, лікарі не озвучують, тільки кажуть, що коштуватиме недешево. Поки що лікують безкоштовно, але протез і реабілітація потребуватимуть значних коштів.

Не знаходить слів родина Долгополових, щоб висловити свою вдячність тим небайдужим, хто відгукнувся на їх горе. Допомагали усі: волонтери, Гадяцька міська рада, відділ соціальної допомоги, Полтавська ОДА, батальйон «Полтавщина», обласне УМВС, полтавське козацтво.

Для бажаючих допомогти номер картки дружини бійця:

4405 8850 0904 2976 (ПриватБанк) Долгополова Зоя Іванівна.

Оксана Кириченко

LIVE OFFLINE
track image
Loading...