Підсумки роботи управління ПФУ в Гадяцькому районі

Поділитися новиною

Підбито підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі за 9 місяців 2014 року

За дев’ять місяців 2014 року управлінням Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі своєчасно та в повному обсязі забезпечено виплату пенсій і грошової допомоги.

Станом на 1 жовтня 2014 року до бюджету управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі з усіх джерел фінансування на виплату пенсій та допомог надійшло 221050,9 тис. грн, що на 7143,7 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року. План власних надходжень виконано на 117,9%. При плані 556,7 тис. грн, фактично надійшло коштів 656,2 тис. грн.

Із початку року органами Фонду забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсій та грошової допомоги з урахуванням підвищень 17759 пенсіонерам району. За 9 місяців 2014 року призначено 791 нову пенсію та проведено 873 індивідуальних перерахунки, проведено перерахунки 122 пенсіонерам з урахуванням нового показника заробітної плати.

Станом на 1 жовтня 2014 року до управління звернулися 280 громадян, які мусили переїхати з Донецької та Луганської областей на територію нашого району. Для цієї категорії громадян діє спрощений порядок взяття на облік пенсійних справ. Облік здійснюється за даними електронної пенсійної справи. Це дозволяє людині за короткий термін почати отримувати пенсію за новим місцем проживання.

У жовтні поточного року фінансування розпочалося своєчасно, відповідно до визначених законодавством термінів, з четвертого числа місяця.

Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія. У районі виплата пенсій здійснюється через 1 центральне, 26 сільських поштових відділень та 8 банківських установ («ПриватБанк», Ощадбанк, АППБ «Аваль», «Полтава-банк», КБ «Фінанси і кредит», «Укрсиббанк», «Мегабанк», КБ «Надра»).

У поточному році робота управління Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі спрямовувалася на реалізацію положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», актів Президента України та Кабінету Міністрів України з питань боротьби з корупцією та інших документів антикорупційного спрямування.

В управлінні прийом громадян здійснюється за принципом «єдиного вікна», постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань змін у пенсійному забезпеченні, проведено 19 виїзних прийомів громадян за місцем проживання. За 2014 рік проведено 17 публікацій у газетах району, 8 семінарів, 13 виступів на радіо, а також проводяться щотижневі інформації на апаратних нарадах у райдержадміністрації, виступи в РДА перед активом району. Запроваджено облік відвідування людей із обмеженими фізичними можливостями, зокрема осіб, які мають проблеми з пересуванням, за місцем їх проживання з метою вирішення порушених ними проблем. Усього за звітний період відвідали 5 осіб.

На прийом безпосередньо до спеціалістів управління звернувся 5641 громадянин та 135 – до керівників.

У районному управлінні створені і діють «інформаційні вікна» та «гарячі телефони»: 2-19-58 та 2-04-16, де надано консультації з питань пенсійного забезпечення 152 громадянам. У громадській приймальні забезпечено постійну роботу інформаційного кіоску.

В. Товстий, начальник управління

LIVE OFFLINE
track image
Loading...