Не язиком – лопатою

Поділитися новиною

– Нашим людям не вгодиш! На ту владу гнали, шо тіки в костюмах та в рубашках білих ходять, на цю – шо в спортивних штанях дорогу самотужки латають… Короче, і так – не так, і так – не так, – вслухаюся в обірвану розмову двох жінок, що стоять біля хлібного кіоску на Черемушках. Обидві мають вигляд «інтелігенції». Видно, що добре знаються в «місцевій політиці».

За кілька хвилин їхню розмову приглушує голос із рупора, що закликає «небайдужих гадячан долучитися до ремонту об’їзної дороги». Машина проїжджає, жінки продовжують говорити.

– Я  б оце свого чоловіка послала, хай би помагав. Так ось уже третій рік, як царствує, – продовжує жінка з червоним шаликом на плечах.

Поволі балаканина переходить в інше русло. А я крокую до колишнього приміщення редакції «Базар Медіа». Там уже з ломом і лопатою в руках працюють голова райради Володимир Нікітенко та заступник голова РДА Сергій Бондаренко. Попри те, що активності майже нуль, керівник району Олексій Матюшенко з гарним настроєм приєднується до роботи.

На недільне латання дороги витратили дві машини бетону. Одну придбали за власний кошт голови райради, іншу – за гроші голови райдержадміністрації.

– Разом із цими двома в дорогу «закатали» 9 машин бетону, – говорить Олексій Матюшенко.

У ремонтній бригаді й начальник «Комунсервісу» Микола Ємець. Від підприємства надано машину з водою.

Жаль, тільки інструменту більше, ніж людей. Поки робила фотозвіт латання об’їзної, машин зо п’ять проїхали повз активістів, навіть не подумавши об’їхати, не кажучи вже про те, щоб поцікавитися, чи допомога не потрібна. Згодом дорогу перекрили, бо «вдячні гадячани» робити б спокійно не дали. За якісь півгодини активістів побільшало.

…Якось все одно стало не по собі. Начебто всі кричать, що свідомість українців змінилася. А в нас досі: одні – лопатами, а інші – язиком. Невдоволених таким латанням об’їзної підручними матеріалами багато, та прикро, що серед них більшість тих, хто після «косметичного» ремонту дороги знову облюбував вулицю Тельмана. Бо, як не крути, а їздити стало краще. Підтвердження тому – базарний день, коли не їздять по залатаних ямах, а вже вмудряються літати.

Олена Савченко

2 коментарі до “Не язиком – лопатою

  1. Українські швидкорозчинні дороги.
    Просто додай води!

  2. Звідки у голови райдержадміністрації грошей на все вистачає: від зрплатні відмовився, на власному авто їзде, ще й бетон купляє?

Comments are closed.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...