Діти з Донбасу відпочивають у таборах Полтавщини

Поділитися новиною

А троє мешканців східних регіонів, чиї сім’ї втекли від війни, вирушили сьогодні на Чорне море.

Діти вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей, а також діти учасників антитерористичної операції на сході країни нині відпочивають за пільговими путівками в  оздоровчому центрі «Маяк» (розташованому під Полтавою в селі Головач).

Ще 37 дітей цих категорій із усієї області заїдуть 10 серпня за пільговими путівками до санаторію-профілакторію «Антей» Новосанжарського району.

Загалом на виконання розпорядження голови Полтавської ОДА Віктора Бугайчука № 294 літнім відпочинком буде охоплено 75 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах через тимчасову окупацію східних регіонів нашої держави сепаратистами, а також дітей із родин військовослужбовців та міліціонерів, які беруть участь в АТО.

Ще 81 дитина зараз відпочиває у оздоровчому таборі «Зоряний» Кременчуцької міської ради. Їх відпочинок оплатив Міжнародний фонд народонаселення, повідомила Наталя Шкоденко, керівник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації. 

Також три дитини з сімей вимушених переселенців вирушили сьогодні на море – у табір «Крилатий», що у Скадовську Херсонської області, повідомила Наталя Шкоденко. Навіть проїзд для цих дітей був безкоштовним.

LIVE OFFLINE
track image
Loading...