Полтавський Автомайдан здійснив поїздку на схід України для допомоги військовим

Полтавський Автомайдан здійснив поїздку на схід України для допомоги військовим

Полтавський Автомайдан здійснив поїздку на схід України для допомоги військовим

Поділитися новиною

Полтавський Автомайдан здійснив поїздку на схід України для допомоги військовим11 червня автомайданівці Полтави здійснили рейд на схід, щоб передати захисникам України продукти та інші необхідні речі

Представники ГО «Полтавський Автомайдан» звернулися до військових, які знаходяться наразі в «гарячих» точках країни, з питанням щодо їх нагальних потреб. Ураховуючи те, що відчувається нехватка питної води, члени ГО в першу чергу попросили допомогти керівництво «Полтавської джерельної», і організація надала тонну води для військовослужбовців.

Асоціація фермерів допомогла грошима та закупила сало. Інші організації допомогли із закупівлею консервів та інших продуктів харчування, що не швидко псуються.

Автомайданівці також закупили мішки для набивання піском і створення захисних укріплень і на власних автомобілях відправилися на схід, щоб доставити «передачу».

Рейд пройшов успішно, вантаж доставили військовим та навіть сфотографувалися з прапором України.

Для тих, хто на майбутнє хоче долучитися до благодійної справи, ГО «Полтавський Автомайдан» повідомляє про збір допомоги від населення для Полтавського батальйону територіальної оборони, що несе службу на сході України.

Просимо всіх небайдужих відгукнутися за тел. 095-849-43-93.

Реквізити для перерахування коштів:

р/р 26006021100019

в ПАТ «УКРІНБАНК»

МФО 300142

ЄДРПОУ 39145983

Вікторія Родічева, прес-секретар ГО «Полтавський Автомайдан»

LIVE OFFLINE
track image
Loading...