У Гадячі відбувся III Відкритий турнір з боксу пам’яті полеглого Захисника Костянтина Васильченка

Поділитися новиною

Про це повідомили на сторінці спортклубу Scorpion Gym

У теплій та водночас зворушливій атмосфері відбувся III Відкритий турнір з боксу, присвячений пам’яті Загиблого Героя України Костянтина Васильченка. Цей турнір уже став доброю традицією, яка об’єднує спортсменів, тренерів, батьків та всіх небайдужих навколо важливої місії — збереження пам’яті про Героя, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.


Цьогорічними гостями турніру стали спортсмени СК AREY (м. Миргород), які разом з місцевими боксерами подарували глядачам яскраві, безкомпромісні та видовищні поєдинки.


Особливе місце у програмі заходу займала хвилина мовчання на честь Костянтина Васильченка та всіх Захисників України, які віддали найдорожче за майбутнє нашої держави. Саме завдяки їхній мужності сьогодні українська молодь має можливість займатися спортом, розвиватися та будувати своє майбутнє.

Вічна пам’ять Герою України Костянтину Васильченку. Герої не вмирають! 🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

LIVE OFFLINE
track image
Loading...